اخباراخبار جهان

توسعه توکن NFT در نسل جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ

سامسونگ به جمع پذیرندگان توسعه توکن NFT میپیوندد. توکن های غیر مثلی از دسته دارایی هایی هستند. که حجم سرمایه گذاری بر روی آنها نشان میدهد. که طرفداران زیادی را در جامعه مالی ارز های دیجیتال از آن خود کرده است.

این گروه مالی در سال گذشته میلادی 2021 توانست. با فروش های بالا کارنامه ای درخشان و البته پر سرو صدا را برای خود داشته باشد.

به تازگی خبر هایی از تمایل سامسونگ برای ورود به این حوزه شنیده میشود. این اقدام با توجه به عملکرد NFT ها خیلی هم دور از انتظار نبود. که گروه تهیه و تولید لوازم الکترونیکی سامسونگ نیز قصد ورود به این پلتفرم مالی و توسعه توکن NFT را داشته باشد.

بر همین اساس شرکت سامسونگ شاخه ای جدید را در بخش تهیه و توسعه خود به نام NFT را اضافه کرد. این بخش به تازگی با طراحی جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ به حوزه NFT ها ورود پیدا میکند.

توسعه دهندگان مرکز الکترونیک سامسونگ در مدل های جدید MicroLed، Neo QLED و The Frame دسترسی NFT را فراهم کرده اند. مصرف کنندگان تولیدات سامسونگ و مخاطبان NFT ها میتوانند با تهیه تلویزیون های سامسونگ به بستر خرید و فروش دارایی های غیر مثلی دسترسی پیدا کرده و از آنجا توکن های خود ار خرید و فروش کنند.

تلویزیون های هوشمند سامسونگ با توسعه توکن NFT این امکان را به کاربران میدهد که افراد به راحتی با دسترسی سریع به بازار خرید و فروش جزییات و کارکرد ها مانند خالق اثر و… را مشاهده کنند. این دسترسی ها تنها برای معامله کنندگان به سبب انجام خرید و فروش ها نیست. دارندگان و تهیه کنندگان توکن غیر مثلی هم میتوانند در این بخش به ارائه محصول خود بپردازند. و آن را به نمایش درآورند.

در ادامه

میتوان این گونه افزود که با شروع به کار دارایی های دیجیتال عده کمی از افراد به آنها اعتماد کردند و سرمایه گذاری و خرید و فروش را در این حوزه انجام داند.

اما عملکرد شاخه های مختلف کریپتوکارنسی هم در بخش ارائه خدمات و هم در بخش سود رسانی به گونه ای درخشان وصف شد از همین رو همه روزه شاهد پیوستن گروه های مختلف و توسعه دهندگان در شاخه های کاری متفاوت به این بستر مالی هم در بخش معاملات و سرمایه گذاری و هم در بخش تهیه و توسعه به ویژه توسعه توکن NFT هستیم.

منبع:engadget

مطالب بیشتر:


جشن سال نو میلادی در متاورس برگذار شد
دوج کوین ارز مریخ/حمایت مجدد ایلان ماسک از دوج کوین
ماموران اداره مالیات هند به صرافی های ارز دیجیتال یورش بردند.
موضع گیری موزیلا نسبت به دوج کوین با واکنش های منفی مخاطبان رو به رو شد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx