اخبار

Block.one رایگان است که پس از تسویه حساب های حقوقی به تجارت رمزنگاری 10 میلیارد دلاری بپردازد.

با مشکلات قانونی که ظاهراً در پشت این شرکت است ، Block.one می تواند هدف خود را تعیین کند که سرانجام در فضای رمزنگاری و بلاکچین قابل توجه باشد.

Block.one رایگان است که پس از تسویه حساب های حقوقی به تجارت رمزنگاری 10 میلیارد دلاری بپردازد.

EOSIO توسعه دهنده Block.one می گوید که پس از حل و فصل یک دادخواست دادرسی طبقاتی ، بر وظیفه تجاری رمزنگاری خود تمرکز کرده است.

در یک پست وبلاگی که روز جمعه منتشر شد ، شرکت نرم افزاری بلاکچین از توافق نامه تسویه حساب با گروهی از سرمایه گذاران به رهبری صندوق Crypto Assets Opportunity Fund در رابطه با پیشنهاد اولیه کوین EOS 2018 خبر داد.

در صورت تأیید دادگاه ، Block.one با 27.5 میلیون دلار تسویه حساب می کند ،رقمی مشابه جریمه نقدی که این شرکت در اکتبر 2019 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پرداخت کرده است.

IOS ICO که بیش از 4 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است ، با ادعای فروش توکن به سرمایه گذاران آمریکایی مورد بحث و مجادله قرار گرفته است. برخی از شرکت کنندگان همچنین ادعا کرده اند که Block.one سرمایه گذاران را با اظهارات غلط و گمراه کننده فریب داده است.

Block.one درمورد تسویه حساب اظهار داشت:

Block.one معتقد است این دادخواست بدون شایستگی بوده و پر از اشتباهات بی شمار بوده است. با این حال ، پذیرش این توافق نامه به ما این امکان را می دهد که وقت و انرژی بیشتری را برای اداره تجارت خود و ارائه محصولات جدید متمرکز کنیم. “

در واقع ، این شرکت اخیراً از برنامه خود برای راه اندازی Bullish Global – یک زیرمجموعه فناوری که هدف آن پل زدن به فضای دارایی های سنتی و دیجیتال است ، خبر داد. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، Block.one 10 میلیارد دلار برای ایجاد شرکت تابعه فناوری با برنامه ریزی برای راه اندازی یک سیستم عامل تبادل ارز رمزنگاری شده جمع کرده است.

مطلب مرتبط: Block.one بودجه پلت فرم تبادل رمزنگاری مبتنی بر EOS 10 میلیارد دلاری را تأمین می کند.

آخرین سرمایه گذاری Block.one باعث جلب حمایت بازیکنان بزرگی مانند Galaxy Digital’s Mike Novogratz و سرمایه گذار سریالی Peter Thiel شده است. مدیران صندوق های سرمایه گذاری پرچین مانند لوئیس بیکن و آلن هوارد نیز در جمع آوری 300 میلیون دلار برای Bullish Global شرکت کردند.

گستردگی Block.one در این سرمایه گذاری جدید به حدی است که گفته می شود این شرکت دارایی های Bitcoin (BTC) خود را – در حدود 164،000 BTC با ارزش 9 میلیارد دلار در آن زمان – در شرکت جدید فروخته است. توسعه دهنده EOSIO همچنین 100 میلیون دلار تزریق پول نقد دیگر و همچنین 20 میلیون توکن EOS سرفه کرد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx