اخباراخبار ایران

خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان

با تب و تاب تولد فناوری متاورس و اخبار متعدد از تهیه املاک متاورسی به تازگی در فضای مجازی و بستر های خرید و فروس آنلاین در ایران مشاهده میشود که عده ای به عنوان واسطه خرید و فروش به دنبال مشتری برای فروش زمین و املاک در دنیای مجازی هستند.

این آگهی ها در مورد فروش زمین های موجود در پلتفرم های دیسنترالند و سند باکس منتشر شد. که در آن صاحبان آگهی ها قصد داشتند با انجام خدمات خرید برای مشتریان خود به سود دست پیدا کنند.

چندی پیش در بستر های آنلاین خرید و فروش ایران زمین های متاورسی با قیمت های بالای 500 میلیون تومان آگهی شد. که مردم از طریق پیام رسان ها بتوانند یکدیگر را پیدا و به واسطه فعالیت افراد خبره تر به تازه وارد ها کمک شود تا زمین متاورسی خود را تهیه کنند.

چندی بعد با گذشت یک روز از انتشار آگهی های متاورسی این آگهی ها از سایت مربوطه حذف شد.

سوء استفاده از عدم تخصص کاربران برای تهیه زمین های متاورسی در ایران


هم اکنون نیز در برخی بنگاه های معاملاتی ارائه خدمات خرید و فروش مجازی دیده میشود لازم است بدانید که کلیه پلتفرم های ارائه شده در بستر مجازی کاملا نامتمرکز است. و برای تهیه این دست از دارایی ها نیازی به واسطه نخواهید داست. تنها با اتصال آدرس کیف پول خود امکان اتصال به انواع پلتفرم های گوناگون هست.

امروزه ارزهای دیجیتال و بستر های فعالیت در آنها برای عده زیادی از افراد شناخته شده است. اما بسیاری هنوز آشنا نیست. و یا فعالیتی در این بخش نداشته اند.

این موضوع میتواند آب گل آلودی باشد برای سودجویان تا بتوانند از این افراد سوءاستفاده کنند. با تب و تاب متاورس و خبر های متعددی که از این دنیای مجازی به گوش میرسد. نیز میتواند یکی از ابزار هایی باشد تا به عنوان سرمایه گذاری جدید با قیمت های عجیب و غریب به افراد نا آگاه ارائه شود.

لازم به تاکید است. که تمامی این سرمایه گذاری ها به واسطه بازار های اختصاصی آنان و یا توکن های غیر مثلی در دسترس کاربران قرار میگیرد. به عنوان مثال املاک و زمین های دیسنترالند در مارکت اختصاصی این مجموعه در دسترس است.

منبع:tabnakjavan

مطالب بیشتر:


چگونه در متاورس زمین دیجیتال بخریم؟ /از کجا زمین مجازی متاورس بخریم؟
برترین شرکت های توسعه دهنده متاورس در جهان کدام اند؟
اولین فروش NFT آدیداس تحت عنوان “ورود به دنیای متاورس”
متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx