اخباراخبار جهان

گوگل به دنبال متخصص در حوزه بلاک چین میگردد

خبر هایی از جست و جوی گوگل کلود به عنوان یکی از بخش های مجموعه فناوری گوگل در نظر دارد تا کارشناسان و متخصص های حوزه بلاک چین را در مجموعه خود استخدام کند.

این مجموعه که خود یکی از نخستین کمپانی های توسعه و تعمیم اینترنت است. هم اکنون با استقبال از نسل جدید اینترنت و فناوری های نوین مانند متاورس و … در نظر دارد تا تیم توسعه فناوری مورد نظر خود را تشکیل دهد.

گوگل کلود هم  اکنون با در اختیار گذاشتن ابزار های مورد نیاز توسعه دهندگان در سرویس های ابری تلاش میکند تا شبکه های بلاک چینی مورد نیاز خود را ایجاد کند.

علاوه بر این چندی پیش گوگل همکاری های جدیدی را با شبکه پالیگان آغاز کرده است. تا بتواند در این روند همکاری اطلاعات درون زنجیره ای مورد نیاز را از این پلتفرم در یافت کند. و در اختیار تیم توسعه دهنده خود قرار دهد. و مجموعه خود را به اهداف از پیش تعیین شده خود نزدیک تر کند.

در ادامه

هم اکنون گوگل تلاش میکند. تا تمامی امکانات از اطلاعات تا ابزار های مورد نیاز و از همه مهم تر نیروی متخصص و کافی را برای تحقق اهداف خود و برداشتن گامی در جهت توسعه بلاک چین و اینترنت نسل سوم بردارد.

این غول فناوری اطلاعات در خصوص تعداد کارمندان و متخصصان مورد نیاز خود چیزی عنوان نکرده است. و فقط به بیان طرح های آینده خود و اهداف مجموعه اکتفا کرد.

در روز پنج شنبه گوگل در وبلاگ خود فراخوان استخدام متخصص بلاک چین در جهت توسعه اینترنت نسل سوم منتشر کرد. و در ادامه رییس استراتژی گوگل به نام ریچ ویدمن در توییتر خود نوشت:

من در خصوص اهداف گوگل خوش بین ام و برای استخدام گروه جدید از کارشناسان این بخش به شدت هیجان دارم.

و در ادامه افزود که برای تحقق اهداف گوگل تمام ابزار مورد نیاز کارشناسان را در اختیارشان قرار خواهیم داد.

منبع: coindesk

مطالب بیشتر:


کامپیوتر های کوانتمی بیت کوین را هک میکنند/احتمال هک بیت کوین در نسل آینده
جامائیکا در حال آزمایش نسخه اولیه ارز دیجیتال ملی خود است.
در زمان افت بازار ارز های دیجیتال مک دونالد سرمایه گذاران را مسخره میکند
استخر نقدینگی تایم چین راه اندازی میشود.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx