اخباراخبار آلت کوین ها

راس گربر پروژه ترا را یک بستر کلاه برداری خواند

راس گربر، رئیس و مدیرعامل گربر کاوازاکی ولث (Gerber Kawasaki Wealth) اظهار نظر جدیدی در خصوص پروژه ترا مطرح میکند. او در عنوانی گفت که ترا یک پروژه کلا برداری است. مانند بسیاری از پروژه های کلا برداری دیگر! برای من عجیب است که سرمایه گذاران زیادی بر روی این پروژه تمرکز کردند. از این رو من به شخصه برای تمام کسانی که در قضیه سقوط ترا مال باخته شده اند و ضرر مالی را تجربه کردند متاسفم.

او در خصوص کاربران و طرفداران پروژه ترا ابراز تاسف کرد و خود سرمایه گذاران را باعث ضرر مالی شان خواند. او در عناوین خود اشاره کرد:

برای آن دسته از کاربرانی که پلتفرم ترا را برای معامله و سرمایه گذاری انتخاب کردند متاسفم. به نظر من همه آنها قربانیانی هستند که طمع آنها را به این وضع رسانده است.

استیبل کوین UST اعتقاد داشتند که با ارائه وام از روی توکن های خود میتوانند بدون درگیر شدن با ریسک های بالا با بازدهی 20 درصد کسب سود کنند. در حالی که به عقیده راس گربر پروژه هایی با این ساختار بستر کلاه برداری است.

صرافی بایننس

صرافی بایننس به عنوان یک صرافی مطرح و فعال در حوزه مالی کریپتوکارنسی پروژه ی ترا را به عنوان یک بستر امن و مطمئن برای سرمایه گذاری و کسب در آمد معرفی میکرد. اما ناگهان ترا سقوط کرد و همه اعتبار خود را از دست داد. جالب است که با سقوط ترا چانگ پنگ ژائو عناوینی بر خلاف تبلیغات بایننس خواند و این ارایی را بی اعتبار و پلتفرمی نا معلوم معرفی کرد.

با این که تعداد زیادی از کاربران عضو پلتفرم ترا مال باخته شدند و اموال آنها لیکویید شد. اما باید بدانید که این واقعه به کل خانواده مالی کریپتوکارنسی ضربه زد. و بدنامی شدیدی برای استیبل کوین ها به همراه آورد.

هم اکنون که این پروژه در میان صد ها پروژه مالی دیجیتال با شکست رو به رو شد. اما امروز دایه هایی دلسوز تر از مادر با عناوین متعدد تلاش میکنند. تا پروژه ترا را به مردم به عنوان پلتفرمی نا کار آمد معرفی کنند. افرادی که تا کنون سکوت کرده بودند . و یا حتی مبلغ این دارایی نیز بودند.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


انتقال 40 میلیون XRP به صرافی بایننس و فروش بلافاصله آن
پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار
دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد
کمیسیون بورس ایالت متحده آمریکا به دنبال وضع مقرات سخت برای استیبل کوین ها
راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx