اخباراخبار جهان

توضیح سرمایه گذار لونا در جریان حمله او به خانه دوکوان

همان طور که در جریان هستید دارایی لونا در مدتی قبل در عرض چند روز با افت شدید قیمت رو به رو شد. به طوری که در نهایت ارزش این ارز را به زیر یک دلار و بعد به صفر رساند.

با این اتفاق عده بسیاری از سرمایه گذاران مال باخته شدند و با دست خالی از میدان مالی به در شدند. در جریان این اتفاق فردی از سرمایه گذاران به حمله به خانه توسعه دهنده این دارایی یعنی دو کوان تلاش کرد تا با او به صورت رو در رو صحبت و یا حتی آسیب به او برساند. که در نهایت با تماس تلفنی همسر دوکوان با پلیس این قائله آرام شد. البته پس از رسیدن پلیس او دیگر در محل حضور نداشت.

نوشته های مشابه

چندی بعد این سرمایه گذار مال باخته توسط پلیس دستگیر شد. و هم اکنون با او در دستگاه قانون هدف خود را از این حمله صحبت مستقیم و رو در رو با دو کوان عنوان کرد. این سرمایه گذار «Chancers» نام دارد. که او خود به عنوان یکی از اعضای سرشناس در بخش رسانه های اجتماعی است.

اعترافات متهم

وی در اعترافات خود گفت که چیزی به اندازه 3 میلیارد واحد از لونا به ارزش تقریبی 2.4 میلیون دلار در جریان افت ارزش لونا از دست داد. او در مصاحب با خبر گذاری بی بی سی گفت:

حس مرگ را در لحظه صفر شدن تمام دارایی هایم را به طور کامل لمس کردم. از دست رفتن 2.5 میلیون دلار دارایی ام که برای به دست آوردن آن سالها زحمت کشیده ام در طول چند روز صفر شد.

علاوه بر آن او توضیح داد که در جریان صفر شدن داریی اش فشار روانی بالایی را متحمل شد. در حالی که توسعه دهنده و مدیر عامل شرکت این مجموعه در سکوت مخفی شده بود. از این رو به دهنم رسید تا از طریق جستجوی آنلاین آدرس خانه دو کوان را پیدا کنم

وی افزود:

دوست داشتم رو در روی دوکوان قرار بگیرم و از او در خصوص اهداف آینده لونا بپرسم.

از این که حاصل اعتماد من به این پلتفرم کجا رفت. و یا چرا مسئولیتی برای این اتفاق به گردن نمیگیرد.

این سرمایه گذار مال باخته تلاش کرد. با سفر به محل زندگی توسعه دهنده ترا در حالی که به صورت لایو با 100 نفر از مخاطبان خود ارتبط برقرار کرده بود به منرل دوکوان برساند. اما این توسعه دهنده در منزل حضور نداشت. و همسر او بلافاصله با پلیس تماس برقرار میکند.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد
بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx