اخباراخبار جهان

تشکیل گروه های همفکری ارز های دیجیتال در کره جنوبی در پی فروپاشی ترا

پنج صرافی از بزرگ ترین صرافی های فعال و خدمات رسان ار زهای دیجیتال که در کره جنوبی مستقر هستند. تلاش میکنند تا با ایجاد گروه های همفکری ارز های دیجیتال به پایگاه تصمیم گیری قوی تبدیل شوند. تا بتوانند از مشکلاتی که گریبان گیر دارایی ترا شد اجتناب کنند.

و بتوانند با تاثیر عقاید از تکرار افت ارزش دارایی ها پیشگیری کنند. این پنج صرافی در توضیح به این اقدام گفتند که نهاد مشورتی با اعمال استانداردهای مورد توافق تمامی اعضا به این امر دست خواهد یافت.

با استناد به گزارش منتشر شده از یونهاپ نیوز، این طرح صرافی ها در نشست حزبی-حکومتی که اخیرا در مجلس شورای ملی برگزار شد، به تازگی رونمایی شده است.

چند هفته گذشته بر اساس انتقادات وارده به این پنج صرافی یعنی Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax، در جریان سقوط دارایی ترا این گروه مشارکت فکری تشکیل شد. چرا که در این انتقادات عرایضی مبنی بر بی تفاوتی این گروه های خدمات رسان به دارایی ترا مبنا قرار گرفت. همین امر باعث شد تا این صرافی ها به حرکت واداشته شوند.

بر اساس این گزارش، پنج صرافی ابتدا قبل از راه اندازی دستورالعمل های غربالگری، مراحل آماده سازی متفاوتی را انجام خواهند داد و برخی از این مراحل شامل امضای یک توافق نامه تجاری و همچنین بهبود استانداردهای مرتبط با لیست کردن است.

گروه های همفکری ارز های دیجیتال توکن ها را بررسی میکنند


اخیرا خبر هایی از آنالیز و بررسی توکن ها از سمت پلتفرم های گوناگون به گوش میخورد.که خود نشان دهنده این است که این نهاد مشورتی متشکل از مدیران عامل پنج صرافی و گروه های کاری  علاوه بر انطباق و نظارت بر بازار، در حال آماده سازی یک سیستم هشدار است. که  استانداردهای لازم را برای حذف از فهرست دارایی ها را تعیین می‌کند و در ادامه  اطلاعاتی در مورد وایت پیپرهای رمزارزها به فعالان این حوزه ارائه می‌کند.

بر اساس این گزارش:

جامعه کاربری انتظار دارد. که این گروه بازرس بتوانند الگوریتمی را طراحی کنند. تا بتوانند توکن ها و دارایی هایی که به نوعی طرح های پانزی هستند و اعتبار مشخصی ندارند شناسایی شوند. تا کاربران بتوئانند در فضای امن تری معاملات خود را انجام دهند.

بازار مالی دیجیتال یک بازار نا متمرکز است. که کاربران زیادی را میتواند به واسطه افت و خیز های مکرر متضرر کند. توقع تشخیص صددرصد پلتفرم های معاملاتی خوب و کلاه برداری از مخاطبان و کاربران فعال در فضای مالی دیجیتال خیلی عادلانه نیست. و لزوم تشکیل نهاد های بررسی کننده واجب خواهد بود.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار
بانک کره به دنبال شریک فناوری برای ساخت ارز دیجیتال بانک مرکزی است.
فرصت های شغلی برای توسعه دهندگان ترا
20 درصد مالیات بر سود معاملات ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx