اخبار

واتساپ کیف پول دیجیتال نوا Novi را راه اندازی میکند

طبق گزارش های دریافتی. به تازگی اطلاعاتی مبنی بر آماده سازی کیف پول نوا از سمت کمپانی پیام رسان واتس اپ به گوش میرسد. بر اساس این اطلاعات واتس اپ (فیسبوک سابق) که نام خود را به کمپانی متا تغییر داده است به زودی نسخه آزمایشی خصوصی کیف پول دیجیتال نوا را در دسترس قرار میدهد.

این اخبار از پیام منتشر شده در رسانه توییتر از سمت استفان کسریل به گوش کاربران رسید. او در توییتر خود اعلام کرد که به زودی نسخه آزمایشی کیف پول نوا در دسترس قرار میگیرد. و کاربران میتوانند با استفاده از استیبل کوین USDP خدمات لازم مانند انجام تراکنش های مالی را از این والت دیجیتال دریافت کنند.

توسعه و ارائه کیف پول نوا


این آپدیت جدید در اکتبر سال جاری در پی رویداد عرضه آزمایشی حواله ایالات متحده گواتمالا با USDP و کیف پول نووی است. در حالی که از پیام هایی که از سمت توسعه دهندگان در توییتر منتشر میشود اشاره مستقیمی به USDP نمیشود. اما شواهد نشان میدهد که به احتمال زیاد ارزی که در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت همان USDP است.

یک روز پس از توییت توسعه دهندگان با مصاحبه ای که با مدیر عامل پکسوس انجام شد اعلام شد. که چارلز کاسکاریلا از پاسخ به سوالات امتناع می ورزد. و او خطاب به قانون گذاران میگوید که امکان توضیح کامل در مورد برنامه ریزی ها به جهت عرضه محصولات آزمایشی نوا را ندارد.

فیسبوک کمپانی که روزی به عنوان غول رسانه اجتماعی در میان مردم جهان معرفی شد. در گام های بعدی ترقی خود با مشکلات دولتی و ممنوعیت های گریبان گیر مواجه شد.

این مجموعه که به مدیریت مارک زاکربرگ در حال رشد است. در زمان ارائه ارز دیجیتال خود با دولت دچار چالش شد. و با تغییر برخی ابعاد پلتفرم خود مجبور به تغییر نام لیبرا به دیم شد. در ادامه این چالش ها او در حال توسعه کیف پول مورد نیاز این بستر بود که آن هم مجبور به تغییر نام از کالیبرا به نوا شد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


شرکت ارز دیجیتال فیسبوک در سوئیس ثبت شد
لیبرا ارز دیجیتال فیسبوک/ بررسی پلتفرم و عملکرد آن در فضای کریپتوکارنسی
متاورس کمپانی متا با استفاده از اپلیکیشن Horizon Worlds راه اندازی شد
تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
متاورس Metaverse چیست؟ و چه ارتباطی با دنیای ارزدیجیتال دارد؟

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx