اخباراخبار جهان

خود کشی به خاطر لونا!/سقوط لونا و واکنش سرمایه گذاران

بر اساس خبر گذاری های صفحه حوادث تایوان، فردی بخاطر از دست دادن دارایی های خود در جریان سقوط اخیر لونا خودکشی کرد.

حول و حوش ساعت 2 بامداد از سمت مردم گزارش هایی از ساختمانی در جاده شیچنگ در منطقه بازسازی فاز 7 شهر تایچونگ ارسال شد که بر خودکشی یک مرد از بالای این برج دلالت داشت.

پس از حضور پلیس و صورتجلسه این واقعه هیچ یادداشت یا نوشته ای از او به سبب مشخص شدن انگیزه او از خودکشی نبود. پلیس در بررسی این اتفاق با پرس و جو از اقوام نزدیک و دوستان صمیمی او تنها از عناوینی مطلع شد.

که او از چند هفته قبل تا کنون در خصوص از دست رفتن دارایی های وی در جریان لونا و همچنین ناراحتی های زیاد او روایت میکرد. همین موضوع میتواند یک انگیزه برای به پایان رساندن زندگی او باشد. او در صحبت با دوستان خود از از دست رفتن دو میلیون دلار سرمایه خود در جریان سقوط لونا سخن به میان آورد.

پلیس با پرس و جو از ساکنان منزل مسکونی وی فهمید:

صدای غوغای بلندی از داخل ساختمان این فرد بلند شد. و پس از ترس همسایه ها و تجسس، آنها متوجه جنازه فرد زخمی شدند که نشان میداد از بالای برج خودکشی کرده است.

هم اکنون تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد. اما فعلا تنها چیزی که پلیس میتواند به آن استناد کند ضرر 2 میلیون دلاری این فرد است. که میتواند پذیرش مال باختگی را برای او سخت کند. با این حال پلیس تلاش میکند تا تراکنش های او را رد یابی کند. تا دلیل خودکشی این فرد را کشف کند.

در هر حال لونا در مدت زمان دو روزه کل ارزش خود را از دست داد. و سقوط کرد. از پی آن خبر های عجیب و غریب مانند حمله شخصی به منزل توسعه دهندگان لونا مانند دوکوان و هم اکنون نیز خودکشی فردی از مال باختگان به گوش میرسد. با این که دو کوان هم اکنون تلاش میکند تا این ضرر را جبران کند. اما معلوم نیست با این ضرر چه بر سر جامعه سرمایه گذاری استیبل کوین ها آمده است.

منابع: coinquora

مطالب بیشتر:


سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا
280 میلیون واحد از لونا توکن‌سوزی شد/توکن سوزی لونا
بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx