اخباراخبار بیت کوین

سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی

خبر های جدیدی از سرمایه گذاری لونا بر روی بیت کوین به عنوان ارز برتر جدول رده بندی سرمایه گذاری کریپتوکارنسی آن هم بعد از این همه نوسانات پی در پی که به موجب عوامل سیاسی نظیر جنگ روسیه و اوکراین صورت گرفت به گوش میرسد. بنیاد لونا که خود یک گروه تهیه و توسعه دارایی دیجیتال سنگاپوری است. هم اکنون در طرح توسعه خود به دنبال ایجاد پروتکل ذخیره مخصوص استیبل کوین الگوریتمی UST است.

لونا به عنوان یک گروه توسعه دهنده در اواخر هفته گذشته تصمیم به ثبت سفارش جدید در دارایی های دیجیتال گرفت. و به موجب تصمیم خود چیزی به اندازه 173 میلیون دلار از دارایی بیت کوین را به کیف پول دیجیتالی خود افزود. حجم دارایی لونا چیزی به اندازه 39897.98 بیت کوین به ارزش تقریبی 1.67 میلیارد دلار است.

این حجم از سرمایه گذاری لونا بر روی بیت کوین حرکت جدیدی نیست. و هفته قبل از این سفارش، سفارش دیگری در تاریخ 6 آوریل ثبت کرد. در این خرید چیزی به اندازه 230 میلیون دلار بیت کوین و چند روز قبل به اندازه 200 میلیون دلار AVAX ثبت و به آدرس کیف پول خود ارسال کرد.

در ادامه

قبل از انجام سرمایه گذاری های متعدد از سمت لونا، بنیاد ترا در اطلاعیه های خود گفت که در بخش سرمایه گذاری قصد دارد 10 میلیارد دلار بیت کوین به دست آورد. و از این مسیر به اعتقاد خود یک نسل جدید از نظام پولی استاندارد را پایه گذاری کند.

با این حال که لونا سرمایه گذاری بالایی را برای بیت کوین انجام داده است. و عملکردی که بیت کوین در این چند وقت اخیر از خود نشان داده نمیتوان انتظار داشت که بیت کوین مجددا در روند صعودی قرار گیرد.

بر اساس آخرین نوسانات بیت کوین این دارایی در مدت زمان 24 ساعت گذشته به اندازه حجم 2 درصدی کاهش نرخ را از سر گذراند. و در نرخ 42037 در دست کاربران مالی کریپتوکارنسی در گردش است.

منبع:coindesk

مطالب بیشتر:


راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید
اتریوم تا به روز رسانی فاصله ای ندارد
ارزهای دیجیتال برتر در نگاهی کلی
هایپرلجر چیست؟ و چگونه اجرا می‌شود؟/بررسی مفهوم و نحوه اجرایی آن

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx