اخباراخبار آلت کوین ها

کمیسیون بورس ایالت متحده آمریکا به دنبال وضع مقرات سخت برای استیبل کوین ها

با سقوط ترا و از دست رفتن ارزش این دارایی حجم زیادی از سرمایه گذاران متضرر شده و دارایی های خود را از دست دادند. به ویژه هولدر های سرمایه گذار که سرنوشت دارایی شان نا معلوم شد.

از این رو یکی از اعضای کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالت متحده آمریکا با نام اختصاری (SEC)، به نام هستر پیرس (Hester Peirce) در جدید ترین عناوین خود در انجمن اقتصادی و پول ها و ارزش ها واقع در لندن از قانون گذاری های سریع و سخت گیرانه سخن به میان آورد. این تحلیل گر به طور مستقیم از استیبل کوین ها و لزوم قانون برای این گروه از دارایی ها سخن به میان آورد.

در ادامه

هستر پیرس (Hester Peirce) یکی از فعالان حوزه مالی دیجیتال است که در میان توسعه دهندگان به لقب “مادر کریپتوکارنسی” شهرت دارد. او در جدید ترین عناوین خود لزوم قانون گذاری جدی تر استیبل کوین ها را گوشزد کرد. وی در این خصوص گفت:

وقت آن است که اقدامی مهم برای استیبل کوین ها صورت پذیرد. با مشاهده سرنوشت ترا و اتفاقات مالی اخیر اهمیت این موضوع دو چندان میشود.

از طرفی دیگر قانونگذاران ایالت متحده آمریکا بر قانون گذاری هرچه سریع تر استیبل کوین ها تاکید میکنند. جانت یلن به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا به تصویب قانون و فوریت این موضوع رای داد و آنم را ضروری دانست.

جانت یلن در کمیته خدمات مالی مجلس در مورد استیبل کوین ها اظهار نظر کرد. وی در این خصوص گفت:

هنوز شک دارم که با توجه به اتفاقات اخیر و افت ارزش لونا، استیبل کوین ها را به عنوان یک تهدید برای ثبات مالی توصیف کنم.

اما به خوبی آگاه ام که رشد استیبل کوین ها روز افزون است. و به صورت چشمگیر بالا است.

عدم قانون گذاری برای این بخش خطر ساز است. و احتمالا این دارایی ها را به سمت و سوی عملکرد بانک ها میکشاند. یعنی همان ساختاری که سال ها است با آن در چالش ایم.

دئر ادامه دو مجموعه اقتصادی یعنی شوری نظارت بر دارایی ها با نام اختصاری (FSOC) و همچنین هیئت فدرال رزرو، هر دو عقایدی مشترک در خصوص استیبل کوین ها دارند.و  آنخا را برای نظام اقتصادی خطر آفرین میدانند.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


ضرر هولدر های لونا را جبران میکنیم/بنیان گذار ترا توضیح میدهد
لونا از لیست صرافی های ارز دیجیتال حذف میشود/ترا در گرداب مرگ
مدیر عامل بایننس طرح جبران خسارت هولدر های ترا را نشدنی خواند
استیبل کوین Stablecoin یا ارزدیجیتال با ثبات چیست؟چه تفاوتی با دیگر ارز ها دارد؟

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx