اخباراخبار جهان

بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا

چانگ پنگ ژائو به عنوان مدیر عامل صرافی مطرح و جهانی بایننس در اظهارات خود در جلسه AMA خطاب به کاربران سایت پرسش و پاسخ ردیت Reddit از فرصت های غیر اخلاقی من باب سوء استفاده از سقوط لونا برای این صرافی سخن به میان آورد.

او در عناوین خود گفت که این مجموعه به عنوان یک نهاد معتمد در میان کاربران خانواده مالی کریپتوکارنسی تمایل دارد با رفتار اخلاقی، در میان کاربران این فضای به عنوان یکی از بستر های خدمات رسان مطرح، عملکردی درخشان را از خود نشان دهد. وی به صورت مستقیم اشاره کرد که در زمان افت لحظه ای لونا تعدادی از کارمندان صرافی بایننس با ارائه پیشنهاد اطلاع رسانی به کاربران و ترغیب آنها برای ترک این پلتفرم به کسب سود مضاعف برسد.

نوشته های مشابه

چانگ پنگ ژائو با نام اختصاری CZ در خصوص رویکرد صرافی و سرنوشت کارمندان خود توضیح داد. او گفت، با این که میداند با فاش اطلاعاتی که به نوعی صرافی بایننس از صحت آنها اطمینان کامل داشت. میتوانست سود مضاعفی را به جیب بزند.

اما بایننس یک منبع مالی امین است. و تلاش میکند تا با الگوریتمی صحیح و سالم هم چنان به عنوان یک نهاد مطرح و تراز اول در بخش خدمات رسانی ارز های دیجیتال بدرخشد. چانگ پنگ ژائو در ادامه افزود که نه تنها از پیشنهاداتی از این دست استقبال نمیکند. بلکه کارمندانی که پیشنهادات نا سالم را مطرح کردند نیز از مجموعه حذف و به طور کلی اخراج شدند.

در ادامه

مدیر عامل صرافی بایننس در خصوص امنیت و امین دارایی UST در وب سایت رسمی خود سخن به میان آورد.چرا که خبرنگاران زیادی در خصوص این موضوع و تبلیغات صرافی بایننس و حساب های رسانه اجتماعی مطرح شد.

ژائو در به کاربران خود توضیح داد که این موضوع یک اتفاق تصادفی بود. که باعث گمراهی کارمندان شد. چرا که گروه در انتخاب لوگو خطا کرد. و اشتباها لوگو دیگری را منتشر کرد. که خود باعث سردرگمی افراد زیادی شد. او کاربران را موظف به تحقیق خواند.

و بعد او در پاسخ به شروع مجدد معاملات UST و Luna پس از سقوط این دارایی چانگ پنگ ژائو گفت که برای صرافی منافع کاربران نسبت به منافع خود اولویت دارد.سوء استفاده از سقوط لونا در مقابل اعتبار صرافی موضوع بسیار کوچکی است. همچنین افزود که بازار های مالی باید همیشه بی طرف باشد. و عناوین آنها نباید بر نظر شخصی کاربران تاثیر داشته باشد. تبلیغات منفی و مثبت یک نهاد خدمات رسان برای دارایی ها نمیتواند انگیزه های مثبتی را به همراه داشته باشد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


بلومبرگ از ثروتمند ترین فرد در حوزه مالی ارزدیجیتال میگوید./چانگ پنگ ژائو
سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است
دو کوان با اعمال اصلاحات جدید پیشنهادات بهتری برای هارد فورک ترا ارائه میدهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx