اخباراخبار آلت کوین ها

280 میلیون واحد از لونا توکن‌سوزی شد/توکن سوزی لونا

اخیرا دو کوان به عنوان یک توسعه دهنده که اخیرا پیرو جریان افت ارزش ترا در میان کاربران خانواده مالی کریپتوکارنسی بسیار بد نام شده است. در صفحه توییتر خود آدرسی از والت دیجیتال مرده ای را منتشر کرد که بتوان توکن‌سوزی لونا را انجام داد. و فرایند توکن سوزی را بر روی این دارایی انجام داد. این آدرس برای ارسال دارایی های لونا در دست کاربران است که اگر علاقه مند باشند بتوانند آن را بسوزانند.

در این میان پس از انتظار این توییت از سمت دو کوان عده زیادی از کاربران با در دست داشتن آدرس والت مرده دارایی های لونای خود را ارسال کردند.

به طوری که این کیف پول دیجیتال در ساعات اول حجم 280 میلیون واحد از این توکن را دریافت کرد. هم اکنون دارایی لونا دریافت شده از این کیف پول به اندازه 289 میلیون است که تعداد کل تراکنش ها 2719 می باشد که به این معنی است که میانگین تعداد توکن های ارسال شده برای رایت در یک تراکنش حدود 107000 لونا است.

علاوه بر آن واکنش های زیادی در فضای مجازی نسبت به این حرکت منتشر شد. که هر یک به نوعی توکن‌سوزی لونا که هم اکنون ارزش آن برابر با صفر است را تفسیر کردند.

در ادامه

یکی از اینفلوئنسر های حوزه مالی دیجیتال در خصوص این اقدام گفت که چرا دو کوان دست از حماقت بر نمیدارد. توکن سوزی یک دارایی مرده که ارزشی در بازار ندارد چ مشکلی را قرار است حل کند؟ به نظر من با توکن سوزی لونا و ارسال آن برای والت مرده تنها توکن های بی ارزش خود را از دست میدهید.

وی در ادامه گفت که بدیهی است که فرایند توکن سوزی برای دارایی های حاوی ارزش، ارزش آفرین میشود. وقتی یک دارایی ارزشی ندارد چه اهمیتی دارد که چه مقدار از آن در کدام آدرس کیف پول قرار دارد. این کار چیزی شبیه به گم کردن پول است.

لازم است بدانید که 254 میلیون LUNA از زمانی که آدرس برای نخستین بار منتشر شد تا وقتی که توییت های اینفلوئنسر ها  در مورد بی معنی بودن ایده توکن سوزی در شبکه مجازی به گوش کاربران رسید. تنها 25 میلیون پس از آن به کیف پول مرده ارسال شد.

قیمت لونا چقدر است؟

با این حال، فرایند سوزاندن این دارایی آن هم قریب به 300 میلیون توکن تأثیر قابل ملاحظه ای بر نرخ ارزشی لونا نداشت، چرا که سقوط این دارایی تعداد توکن های لونا را به اندازه 7 تریلیون واحد افزایش داد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا
بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx