اخباراخبار آلت کوین ها

تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.

تنها به اندازه 59 درصد از دارایی شیبا اینو در دست کاربران در حال گردش است. 41 درصد دیگر دارایی به جهت بالانس ارزشی این دارایی سوزانده میشود. در ادامه توسعه دهندگان به جهت حفظ ارزش شیبا تلاش میکنند تا با استفاده از جدید ترن روش ها به فرایند توکن سوزی ادامه دهندند.

اطلاعات ثبت شده از سمت پلتفرم ردیابی عملیات توکن سوزی شیبا برن Shiba burn   از زمان ارائه شیبا به بازار مالی کریپتوکارنسی تا کنون به اندازه 410.29 تریلیون واحد از این میم کوین سوزانده شده است. حجم کل دارایی این توکن یک کواردیلیون بود. به جهت تامین نقدینگی 50 درصد از کل در صرافی نامتمرکز یونی سواپ قفل شد. و الباقی دارایی در اختیار ویتالیک بوترین قرار گرفت.

علت گردش مالی کم شیبا اینو چیست؟

پس از تقسیم شیبا اینو به حالت 50-50 ویتالیک بوترین این بخش از دارایی را به این شکل تقسیم بندی کرد. او بخش زیادی را در اختیار صندوق امداد ارز دیجیتال اهدا کرد که در کشور هند قرار دارد.

بخش زیادی از توکن شیبا اینو که به صورت استحقاقی به این توسعه دهنده تعلق گرفت. توسط وی به توکن سوزی واگذار شد. در نهایت نتیجه این فعالیت ها خروج 410 تریلیون توکن شیبا اینو از گردش مالی این دارایی شد.

در ادامه جامعه با الگو گیری از این توسعه دهنده سعی در ابداع روش های جدید و جالب برای انجام فعالیت توکن سوزی دارایی ها کردند. توکن سوزی بر اساس بازدید های که لیست پخش، از نمونه های ایده های توکن سوزی شیبا است.

فایده توکن سوزی در دارایی های دیجیتال حفظ ارزش دارایی به وسطه کمیاب بودن آن ها است. برای این منظور توکن ها با ارسال به والت مخصوص که در وضعیت غیر قابل دستیابی طراحی شده است ارسال و با قفل دارایی ها این فرایند تکمیل میشود.

صرافی کراکن و تاثیرات آن

شیبا اینو از دارایی هایی است که در صرافی کراکن .ارائه شده است. و در ادامه فروشگاه اینترنتی Newegg  شیبا را به عنوان گزینه پرداخت خود توسعه داد. تا کاربران بتوانند از این طریق خدمات نحوه پرداخت از طریق شیبا اینو را دریافت کنند.

پس از این که صرافی کراکن شیبا را به عنوان دارایی دیجیتال به منظور انجام خدمات مالی توسعه داد شرکت خدمات بهداشتی کانادایی 1.5 میلیون دلار از این دارایی را به ترازنامه خود اضافه کرد. همین موضوع عاملی برای نوسان بر روی این دارایی شد. و ارزش ان را به بالای 0.00008 دلار رساند.

این دارایی هم اکنون با تجربه 400 دردی از رشد در بازه زمانی شش ماهه با نرخ 0.000042 دلار دلار در دست کاربران معامله میشود.

مطاب بیشتر:


فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین
معرفی ارز دیجیتال استلار/بررسی پلتفرم و جزییات کارکرد آن
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.
آیا چین قانون ممنوعیت استخراج را اصلاح میکند؟/لغو ممنوعیت استخراج صحت دارد؟
فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx