اخباراخبار آلت کوین ها

نظرات استیون کوپر در خصوص نحوه توکن سوزی یک تریلیون دلاری شیبا اینو

استیون کوپر(Steven Cooper) یه عنوان مدیر مجموعه Bigger Entertainment به تازگی اظهاراتی جدید در خصوص دارایی شیبا اینو و توکن سوزی این ارزش مطرح کرده است.

او در عنوانی در توییتر خود تلاش کرد تا در خصوص توکن سوزی شیبا اینو به طرفداران خود و بعد به طزفداران دارایی شیبا اینو نکاتی را ارائه کند. او در صفحه مجازی خود اظهاراتی را در مورد نحوه توکن سوزی یک تریلیون توکن شیبا اینو در بالا ترین سرعت برای برنامه ریزی این طرح در آینده صحبت کرد.

توکن سوزی شیبا اینو به اندازه 1 تریلیون واحد:

دارایی شیبا اینو که هم اکنون در فضای مالی کریپتو پا به پای بسیاری از ارز های دیجیتال مطرح در حال رقابت است. حجم یک تریلیون واحد از آن معادل 28,560,000 دلار  در نرخ امروز برابر با تاریخ نگارش این مقاله است.

از مجموع توکن های در دسترس شیبا روزانه به اندازه 20 میلیون واحد تا 100 تای آن میسوزد. یعنی چیزی به اندازه ارزشی 570 دلار و 2854 دلار. که به سبب افزایش ارزش توکن شیبا اینو به طور مداوم از گردش خارج میشود.

از این رو استیون کوپر معتقد است که طرفداران شیبا اینو میبایست در جامعه مالی کریپتو به دو برابر حالت قبل تغییر کند. و بر تعداد هولدر های سرمایه گذار این دارایی با ارزش افزوده شود. تا هولدرها بتوانند با صرف نظر کردن از بخش مشخصی از دارایی خود فرایند توکن سوزی را در حجم بالاتر به منظور رشد ارزش این دارایی بالا ببرند.

بررسی ها نشان میدهد که اگر از میان جمعیتی به اندازه 1 میلیون هولدر از خانواده مالی شیبا اینو بتوانند هر روز و به طور مداوم قید 30 دلار از توکن های خود را بزنند و آن را با ارسال به والت سوخته از گردش خارج کنند.

به راحتی چیزی به اندازه 1 تریلیون دلار شیبا اینو از گردش مالی حذف و سوزانده میشود. و از این طریق شیبا محدود و  ارزشی چند برابر به خود میگیرد.

توکن سوزی روزانه شیبا اینو

در مدت زمان 24 ساعت گذشته چیزی به اندازه 21.3 میلیون واحد از شیبا اینو سوخت. این اطلاعات که توسط منبع تحلیلی Shibburn در دسترس قرار گرفت. میگوید که در طی 24 ساعت گذشته چیزی به اندازه 21,234,881 میلیون توکن شیبا  برای همیشه از دسترس خارج شد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن سوزی شیبا دوبرابر میشود/(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن سوزی مجدد شیبا اینو، این بار به اندازه 56 میلیون واحد(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx