اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

انتقال 40 میلیون XRP به صرافی بایننس و فروش بلافاصله آن

اقدامی عجیب از یک نهنگ سرمایه گذار در فرایند سرمایه گذاری اش

خبر هایی از انتقال 40 میلیون XRP به یک صرافی متمرکز از سمت یک نهنگ سرمایه گذار به گوش میرسد. طبق فعالیت های تراکنش های زنجیره ای 40 میلیون از موجودی یک والت دیجیتال به صرافی متمرکز بایننس انتقال داده شده است.

این اقدام در حالی عجیب به نظر میرسد که کاربران بسیاری تمایل به نگهداری دارایی ها درون کیف پول شخصی خود هستند. و تمایلی به نگهداری پولسان توسط یک نهاد متمرکز ندارند. این کیف پول ناشناس فعالیتی عکس این مورد را روایت میکند. انتظار میرود این سرمایه گذار با انتقال دارایی از کیف پول به صرافی متمرکز بالافاصله آن را به فروش رسانده باشد.

نوشته های مشابه

هم اکنون موجودی این والت ناشناس 13 میلیون کوین را گزارش میکند. با مشاهده گردش مالی آن پیدا است که چند روز پیش این والت 40 میلیون کوین را از والت دیگری که حجم قابل توجهی XRP درون خود دارد دریافت کرده است.

این تراکنش یک مبادله مالی میان نهنگ های سرمایه گذار فضای مالی کریپتوکارنسی است. این دسته از مبادلات تنها در دست نهنگ ها و در وضعیت ناشناس انجام میشود.

با استعلام از موجودی کیف پول ثانی که چند روز قبل 40 میلیون XRP را واریز کرده پیدا است که هم اکنون قریب به 156 میلیون XRP در خود دارد. با بررسی حجم دارایی ذخیره شده در این کیف پول انتظار میرود که کاربر این کیف پول نیز تصمیم به انتقال دارایی به صرافی متمرکز را بگیرد. چرا که حجم تراکنش های این والت بالا است. و مکررا در حال انجام است.

تاثیر نقدینگی XRP

انتظار میرود با خروج XRP و نقد شدن این دارایی در پلتفرم، ریزش نرخ دارایی اتفاق افتد. اما بر خلاف این پیش بینی امروز این دارایی 2.5 درصد رشد را تجربه کرده است.

سرمایه گذاران کلان

این اولین باری نیست که نهنگ ها بر فضای مالی کریپتوکارنسی تاثیر میگذارند. نهنگ ها در واقع همان سرمایه گذارانی هستند که در حجم بالا در فضای مالی کریپنوکارنسی معامله انجام میدهند. و کم و بیش بر بازار تاثیرات مثبت و منفی میگذارند.

این دسته از دارایی ها که مدت زیادی نیست فعالیت خود را دراین حوزه شروع کرده اند بسیار آسیب پذیرند. و به دلایل مختلف نوسان های گوناگون را در بستر خود تجربه میکنند.

نهنگ های سرمایه گذار با اتحاد هم در فضای مالی فعالیت های خرید و فروش را به دلایل مختلف انجام میدهند. که گاها به سبب ایجاد تحرک و رفع رکود یک ارز و یا بلعکس به انجام میرسانند.

مطاب بیشتر:


فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین
معرفی ارز دیجیتال استلار/بررسی پلتفرم و جزییات کارکرد آن
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.
آیا چین قانون ممنوعیت استخراج را اصلاح میکند؟/لغو ممنوعیت استخراج صحت دارد؟
فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx