اخباراخبار آلت کوین ها

از دست رفتن رتبه شیبا در بین نهنگ های اتریومی

شیبا اینو به عنوان یک دارایی درخشان در بازار مالی دیجیتال هم اکنون در فضای کنونی بازار در میان نهنگ های سرمایه گذار اتریومی از لحاظ ارزش دلاری جایگاه خود را واگذار کرد. و در جایگاه برتر سابق خود قرار ندارد.

این اطلاعات که بر اساس آخرین تحلیل ها و بررسی های پلتفرم های ردیاب روند سرمایه گذاری نهنگ های اتریوم متوجه شدند که در والت دیجیتال نهنگ ها دیگر توکن شیبا نیست. و نهنگ ها در این جریان تمایل دیگری از خود نشان دادند. با این که دارایی دیجیتال FTX به عنوان یک رمز ارز فعال در عملکرد خود غالبا دارایی بعدی شیبا اینو به عنوان گزینه سرمایه گذاری قرار داشت. اما هم اکنون FTX از شیبا اینو جلوتر قرار دارد. و از این دارایی پیشی گرفت. این موضوع یکی از بارز ترین شواهدی است که نشان میدهد که این دارایی ارزش را تجربه کره است.

حجم سرمایه گذاری


هم اکنون حجم سرمایه گذاری در دارایی FTX  به اندازه 1.14 میلیارد دلار گزارش شد. این مقدار از دارایی FTX توسط نهنگ های سرمایه گذار در اختیار است. و دارایی شیبا اینو که اخیرا به عنوان یکی از دارایی های  پر سرو صدا به ویژه در بخش افزودن گزینه های پرداخت در حوزه مالی دیجیتال بسیار خبر ساز شد هم اکنون به اندازه 1.12 دلار سرمایه را در بستر خود دارد. بدیهی است که این رقم از 1.14 دلار کمتر است و حجم سرمایه کمتری را روایت میکند.

اما این افت قیمت نمیتواند پایدار باشد. و احتمالا خیلی سریع با تغییر موضع نهنگ های سرمایه گذار شیبا به موضع قبلی خود بازمیگردد.

با استناد به اطلاعات مندرج در وب سایت رسمی تریدینگ ویو توکن شیبا اینو به اندازه 11 درصد افت ارزش را تجربه کرد. این افت ارزش میتواند یکی از دلایل مهم و تاثیر گذار در کاهش نرخ دارایی باشد. چرا که در این بخش فروش عمده ای صورت نگرفت.

دلایل خرید و روش ناگهانی شیبا اینو از سمت نهنگ ها


نهنگ های سرمایه گذار به دو دلیل عمده دارایی شیبا اینو را به طور ناگهایی خرید و یا فروش میکنند. یکی از این دلایل کنترل عرضه این دارایی است. که بر نرخ توکن شیبا موثر است. و حرکت متعادل سازی عرضه میتواند بر ارزش شیبا اثر مثبت گذاشته و نرخ آن را بیشتر و یا ارزش بیشتری پیدا کند.

و دلیل دوم میتواند پایین بودن نرخ این دارایی باشد. شیبا و یا به عبارتی بهتر هیچ دارایی تنها به دست نهنگ ها کنترل نمیشود. البته تاثیر خرید و فروش نهنگ ها صفر نیست اما تنها دلیل هم نیست. گاهی یک دارایی افت شدید قیمت را بنا به دلایل متعدد در فضای مالی تجربه میکند. بنا به تشخیص سرمایه گذاران کلان اگر دارایی در پایین ترین نرخ خود باشد به طبع ثبت اوردر های خرید میتواند به نوعی دور از ذهن نیز نباشد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


استخراج اتریوم با دستگاه آی سیک مناسب تر است یا کارت گرافیک؟
صعود قیمت بیت کوین تا 61.800 دلار
پلیس مالزی در جریان فعالیت غیر مجاز استخراج، 1773 دستگاه ماینر را معدوم کرد
هند تلاش میکند تا خطرات معامله در فضای کریپتوکارنسی را کاهش دهد
سرنیتی شیلد(serenity shield) چیست؟بررسی سرنیتی شیلد و شبکه حریم خصوصی سکرت و توکن SCRT
جدید ترین تحولات کوین تلگراف (Cointelegraph) در اجلاس هفته بلاک چین پاریس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx