اخباراخبار استخراجاخبار ایران

ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.

فعلا ماینر های توقیف شده آزاد نمیشوند.

بر اساس گزارش تهیه شده از خبرگذاری فارس معاون دادستان کل کشور در ادامه پرونده رسیدگی به ماینر های کشف شده در کل کشور  عنوان کرد که فعلا دستگاه های ماینر در مراجع قضایی باقی میماند. و تا زمان تصویب لایحه دقیق من باب توزیع برق مجاز برای انجام فعالیت استخراج برای افراد و مراکز دارای صلاحیت در حالت توقیف باقی میمانند.

سعید عمرانی در سمت معاونت قضا. در بخش دادستانی مبارزه با قاچاق جمهوری اسلامی ایران. در نامه ای تمامی دادستان های عمومی را خطاب قرار داد. و عوامر را در مورد ماینر های کشف شده. این گونه عنوان کرد:

تمامی دستگاه های استخراج و ماینر ها با هر عنوانی که در اقصی نقاط ایران کشف و ضبط شد در توقیف دولت باقی میماند.

و مادامی که مصوبه لازم در خصوص توزیع برق به کاربران و مجموعه های واجد شرایط ابلاغ نشده. تحت هیچ عنوانی صدور مجوز و یا دستوری مبنی بر  آزاد سازی این دستگاه ها ممنوع است.

در ادامه این فعالیت رییس کمیسیون اقتصلادی جمهوری اسلامی خبر از تشکیل کارگروه های ویژه برای رسیدگی و ساماندهی انواع فعالیت های ارز های دیجیتال داد.

محمد رضا پور ابراهیمی نوید قانونی شدن ارز های دیجیتال را در اسرء وقت را داد. در ادامه بانک مرکزی نیز به حالت پیگیر برای توسعه و ارائه هرچه سریع تر ارز دیجیتال ملی تلاش میکند.

تا در آینده این ارز جایگزینی برای دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و آلت کوین ها باشد. بنا به اظهارات زئیس بانک مرکزی ارز دیجیتال ملی یک دارایی نامتمرکز است که امکان استخراج آن برای کاربران شبکه فراهم است. و به زودی در دست کار قرار میگیرد.

مطالب بیشتر


همه چیز در مورد دستگاه استخراج انت ماینرS17
ماینر در شرکت بورس/ توضیحات رییس اسبق بورس
ارز های دیجیتال از مهم ترین چالش های کشور ایران
چین با مسدود کردن کوین مارکت کپ سختگیرانه تر عمل میکند
نحوه مقیاس پذیری بیت کوین/بررسی نظرات ارائه شده توسعه دهندگان اولیه
دولت سیزدهم به دنبال ساماندهی ارز های دیجیتال در ایران/کنترل فعالیت سرمایه گذاران

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx