اخباراخبار اتریوم

فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

قراردادن ریگ استخراج اتریوم در خودرو

یکی از طرفداران ارز های دیجیتال و کاربران فعال این شبکه مالی که آمریکایی تبار است. ایده جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودروی خود را اجرا کرده است.

این دستگاه که در صندوق عقب ماشین او “بی ام و آی 8” قرار داده شده است. بدون برق و با اتصال به باتری این خودرو قادر به استخراج اتریوم است. بنا به گزارش منتشر شده. از کوین دسک فرد آمریکایی به نام سایمون بایرن (Simon Byrne) با درگیر کردن. شش عدد کارت گرافیک انویدیا آر‌تی‌ایکس ۳۰۸۰ این عملیات را انجام داد.

او برای این که بتواند به درستی فعالیت استخراج را به انجام برساند. از مرغوب ترین سخت افزار های لازم بهره برد. سایمون بایرین باتری هیبریدی ماشین را در اختیار این دستگاه  قرار داد. تا از این طریق توان مورد نیاز ماینر را تامین کند.

او برای کنترل دمای ریگ استخراج امکان بستن درب صندوق عقب خودرو را ندارد.

بر طبق اطلاعاتی که سایمون بایرن اعلام کرد. او توانست از این طریق مبلغ 128000 دلار سود کسب کند. که به صورت سالیانه محاسبه شد.

بایرن بر روی پلاک خودروی بی ام و خود عبارت هودلر را درج کرده و با این کار سعی بر حمایت او از دارایی های دیجیتال و در ادامه اشاره به نگهداری طولانی مدت دارایی ها در والت اختصاصی خود کرد.

“عبارت هودلر به معنی نگهدارنده، از اصطلاحات این حوزه مالی و رایج میان کاربران آن است”

با مصاحبه پی سی گیمر در خصوص انگیزه او از انجام  جاسازی ریگ استخراج اتریوم عنوان کرد. که با این کار نقطه ضعف گروه های گیمر فعال را هدف گرفت. و سعی بر اذیت آن ها داشته است.

چندی قبل در بازار سخت افزار های کامپیوتری. کاهش عرضه کارت‌های گرافیک آرتی‌ایکس ۳۰۸۰ رویت شد. که با این رخداد عده زیادی از گیمر ها مجبور به توقف فعالیت شدند.

در ادامه این رخداد شرکت های تامین کننده مانند انویدیا. تولید کارت های گرافیک را در سطح وسیع تری ادامه و به سرعت کمبود آن ر ا در بازار جبران کرد.

مطالب بیشتر


همه چیز در مورد دستگاه استخراج انت ماینرS17
ماینر در شرکت بورس/ توضیحات رییس اسبق بورس
ارز های دیجیتال از مهم ترین چالش های کشور ایران
چین با مسدود کردن کوین مارکت کپ سختگیرانه تر عمل میکند
نحوه مقیاس پذیری بیت کوین/بررسی نظرات ارائه شده توسعه دهندگان اولیه
دولت سیزدهم به دنبال ساماندهی ارز های دیجیتال در ایران/کنترل فعالیت سرمایه گذاران

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx