اخباراخبار آلت کوین ها

شیبا اینو از راه اندازی سریع راهکار لایه 2 خبر میدهد/شیباروم راهکار لایه 2

در آخرین پست از وبلاگ Medium، اظهارتی جدید از گروه تحقیقاتی Unification Foundation به عنوان یک مجموعه معطوف بر حوزه بلاک چین به جهت ارائه راهکار های نوین مشغول فعالیت است. این مجموعه به تازگی خبر هایی از شبکه آزمایشی عمومی شیباروم Shibarium منتشر کرد.

که در آن از ارائه راه حل مقیاس پذیری لایه 2 شیبا اینو سخن به میان آمد. بر اساس این خبر راهکار لایه دوم شیبا به زودی به جامعه این دارایی معرفی میشود. لازم به ذکر است که فعلا نسخه آزمایش خصوصی شیباروم در شبکه راه اندازی شده است.

در ماه دسامبر Eric M به عنوان یکی از توسعه دهنده های این پروژه در توییت خود اعلام کرد که پروژه شیباروم یک پروژه ای است که راه اندازی آن بی سرو صدا نیست.

وی در ادامه گفت که برای تکمیل پروژه خرده کاری های زیادی وجود دارد که باید انجام شود. و بعد افزود که پروژه شیباروم به زودی در شبکه راه اندازی میشود. و میتواند به انتظارات مخاطبان پاسخ دهد.

البته توسعه دهندگان در خصوص زمان بندی های پروژه چیزی عنوان نکردند. و تنها به ارائه شیباروم در آینده نزدیک اکتفا کردند. دلیل این کار این است که آنها با شعار “موفقیت به طور قطعی تضمینی نیست” گام برمیدارند. اما خب در نظر عده زیادی از افراد نگرانی هایی به موجب تعویق پروژه در مدت زمان های طولانی مدت ایجاد کرده است.

دلیل ارائه راهکار لایه دوم شیبا اینو

شیبا اینو یک دارایی است که بر بستر اتریوم توسعه داده شده است. این دارایی هم اکنون به دلیل هزینه های بالای گس دچار اشکال است. همین موضوع باعث میشود تا کاربران جدیدی که تازه به خانواده کریپتوکارنسی پیوستند به موجب این هزینه ها از خرید دارایی شیبا طفره بروند.

همین موضوع عاملی مهم برای توسعه دهندگان شیبا و همچنین برای طرفداران این توکن است. آنها توقع دارند تا شیباروم راه حلی باشد تا ورود سرمایه به این بستر به مراتب ساده تر و بیشتر شود. بدیهی است که رشد سرمایه در پلتفرم شیبا به دلیل رفع مشکل سرعت و قیمت حاصل خواهد شد.

هم اکنون توسعه دهندگان پلتفرم پر طرفدار شیبا تلاش میکنند تا با استفاده از ایجاد یک استیبل کوین الگوریتمی به نام SHI  آن را بر شیباروم مستقر کنند.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
راهکار های کاهش دادن صدای دستگاه های استخراج ای سیک(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کارمزد لایه دوم اتریوم کمتر میشود/ ویتالیک بوترین توضیح میدهد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx