اخباراخبار آلت کوین ها

شایعه پذیرش دوج کوین در مک دونالد باعث افزایش نرخ این ارز شد

باز هم ایلان ماسک در فضای مجازی حاشیه ساز شد.و باعث ایجاد شایعه پذیرش دوج کوین در میان کاربران شد. این شخصیت در زمان های مکرر تلاش میکند تا با توییت های جنجالی خود بر بازار رمز ارز های دیجیتال به ویژه ارز مورد علاقه خود یعنی دوج کوین تاثیر بگذارد.

به تازگی این شخصیت با توییت جدید خود که در آن یک ایموجی که  قطرات عرق بر سر دارد (به نشانه تلاش های فراوان) به پیام مک دونالد واکنش نشان داد.

نوشته های مشابه

که این موضوع باعث شد شایعه پذیرش دوج کوین توسط مک دونالد به واسطه تلاش های مکرر ایلان ماسک در فضای مالی دیجیتال بپیچد و بر میم کوین هایی نظیر دوج کوین تاثیر بگذارد.

پس از این که مک دونالد در سایت رسمی خود اطلاعیه ای منتشر کرد. که مربوط به تاریخ 13 فوریه میشد. ایلان ماسک بلافاصله توییتی متنشر کرد. که باعث شد نظر  طرفداران دارایی های مجازی به آن سمت جلب شود.

در خصوص این حرکت یک معامله کننده فعال در در زمینه دارایی های دیجیتال به نام کانترینگ کلارک (Cantering Clark). این تعامل جنجالی را نوعی کاتالیزور بالقوه صعودی برای دوج کوین توصیف میکند.

در هر حال ایلان ماسک پس از انتشار اطلاعیه مک دونالد تنور را داغ دید. و از این فرصت استفاده کرد. تا دارایی مورد علاقه خود را به اندازه 9 درصد رشد دهد. و بر عملکرد آن تاثیر بگذارد. او با این کار دوج کوین را نوسان داد و آن را صعودی کرد.

شایعه پذیرش دوج کوین

رشد 5 درصدی شیبا در 24 ساعت گذشته:

من قبل از این ایلان ماسک با توییتی در خصوص پذیرش دوج کوین توسط مک دونالد تلاش کرد. ذهن کاربران را به سمت افزایش نرخ دوج هدایت کند. او در توییت خود گفت که اگر مک دونالد پیشنهاد پذیرش دوج کوین را برای درگاه پرداختی خود بپذیرد به این رستوران رفته و وعده غذایی Happy Meal ویژه مک دونالد ار میل میکند.

بسیاری از فعالان گروه مالی دیجیتال این حرکت ایلان ماسک را نوعی شیطنت و یا شوخی در فرایند های مالی تفسیر کردند. اما برخی دیگر نظری بر خلاف این را دارند. و منتظر اند که از پی این موضوع اتفاقات جدیدی رخ دهد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


آمازون ادعا کرد که پذیرش خرید با بیت کوین شایعه است.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کاتالیزور اصلی برای ارسال قیمت بیت کوین به ATH جدید مورد نیاز است.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ایلان ماسک و مصاحبه او با نشریه تایمز/ ویدئو(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx