اخبار

“اکسی اینفینیتی” یک بازی برای کسب درآمد در شرایط ورشکستگی ناشی از کرونا

هم اکنون با گسترش فناوری بستر های مالی جدیدی برای کسب سود در فضای دیجیتال دیده میشود. بازی های مانند اکسی اینفینیتی مبتنی بر بلاک چین از جمله بستر های مالی جدید هستند. که عده زیادی برای کسب درآمد از آن ها بهره برده اند. با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن بسیاری از کاسبی ها در سطح جهانی عده کثیری از افراد زیر سایه ضرر قرار گرفتند. و  حتی شغل خود را از دست دادند. روی  آوردن به سود هایی که از طریق دنیای مجازی برای کاربران مهیا میشود. از دستاورد های تعطیلی های پی در پی و انتشار ویروس بدخیمی به نام کرونا است.

بازی اکسی اینفینیتی از بازی های بلاک چینی است که کاربران را به سود میرساند. این در حالی است که کارشناسان زیادی با بررسی عملکرد آن را کلاه برداری و یا نوعی سوء استفاده توصیف کرده اند.

پلتفرم اکسی اینفینیتی چگونه است


بر اساس گزارش که از سایت کریپتو گلوب دریافت شده است. این بازی از سمت افرادی که مشاغل آن ها تحت تاثیر کرونا قرار گرفته است مورد استقبال قرار گرفته است.

این بازی برگرفته از بازی “پوکمون” که خود از بازی های معروف در دست کاربران است طراحی و تولید شده. کاربران در این بازی مرتبه های طراحی شده را با زیرکی پشت سر گذاشته و پس از طی هر مرحه توکن واقعی دریافت میکنند. مشارکت مجموعه ای از شرکت کنندگان در ازای دریافت توکن در کنار مبارزاتی که با هم در طول بازی انجام میدهد. آنان را به سوددهی میرساند. در پی آن کاربران با ساخت قلمرو های خود بازی را مهیج تر و جذابیت  آن را بیشتر خواهند کرد.

طراحی این بازی به این نحو است. که  دیگر افراد با فروش توکن هایی که در طول بازی به عنوان توکن های هنری قرار داده شده است.  اطلاعاتی بنیادین “اکسی” ها را به دست خواهند آورد. با این کار توسعه دهندگان این بازی امکان توسعه بیشتر بازی را درپلتفرم خواهند داشت.

این بازی در مقایسه با سایر بازی های درون پلی استور سیستم پاداش دهی آن است. اکسی اینفینیتی با بهره بردن از بلاک چین پاداش سیستم را برای کاربران لحاظ میکند.

مشاغل و افراد


تیم توسعه اینفینیتی با نام گذاری مناسب برای این بازی و همچنین زمان ارائه آن هوشمندانه آن توانست. تعداد بالایی از مخاطبان را جذب خود کند. این بازی با نام “بازی درآمد زا” معرفی و در زمان شیوع ویروس کرونا که تعداد زیادی از مشاغل تعطیل شد. و عده زیادی در خانه به حالت قرنطینه قرار گرفتند به میدان آمد. این بازی با قرار دادن کسب توکن واقعی در پلتفرم خود منبع درآمد ویژه ای برای افراد به حساب آمد.

همان طور که از گزارشات ارائه شده بر اساس تحقیقاتی که بلومبرگ ارائه داده است. تعداد بالایی از افراد در سراسر دنیا که ثبات شغلی خاصی ندارند. و یا به دلایل مختلف شغل آنان نیاز به درآمد مالی مکمل دارد. از این بازی استقبال کرده اند. این گزارش شامل نمونه ای آشنا از همکاران خود به نام وینسنت گالارته که در حوزه فناوری اطلاعات فعال بود است. وی که به تازگی از کار خود اخراج شده بود با شرع عضویت در بازی اکسی اینفینیتی کسب در آمد را آغاز کرده بود.

گردش مالی بازی اکسی اینفینیتی


این بازی که از سمت یک شرکت ویتنامی تولید شده است. با بهره گیری از توکن های غیر مثلی آن را ارائه داد. پلتفرم این بازی برای سرمایه گذاران بسیاری مناسب بود. و ارزش سرمایه گذاری آن با حمایت غول های سرمایه داری مانند مارک کوبان، الکسیس اوهانیان و… سرمایه های میلیاردی را بر روی پلتفرم خود جذب کرد.

علاوه بر آن با تحقیقاتی که بلومبرگ انجام داده است. روند رشد این بازی در جهت افزایش کاربران افزایشی است. در تابستان گذشته 30 هزار کاربر به مخاطبان این بازی اضافه شده است. لازم به ذکر است که اغلب کاربران این بازی از کشور های برزیل، ونزوئلا و فیلیپین هستند.

نگرانی ها از توسعه این بازی:

عه زیادی از تحلیل گران عملکرد این بازی را به چالش میکشند. این بازی با دریافت ارز در ابتدا برای شروع، میتواند یک پلفرم برای سوء استفاده از مخاطبان باشد. کاربران برای شروع بازی باید 3 “اکسی” تهیه کنند. که مبلغی به اندازه 200 دلار برای هر “اکسی” در نظر گرفته شده است. هر کاربر برای شروع باید مبلغ 600 دلار را پرداخت و سپس وارد پلتفرم شود.

به گفته ونسا چائو به عنوان یکی از محققان و بنیان گذاران BTX Capital

یک پلتفرم قبل از ارائه حق اخذ پول بابت ورود را ندارد. این بازی ساختار مالی اشتباهی را دارد. چون کاربران قبل از تجربه کاربری مجبور به پرداخت پول هستند. این خود میتواند یک پروژه سوء استفاده از کاربران باشد.

این در حالی است که الیوت وینمن که خود یکی از تحلیل گران حوزه ارز های دیجیتال است این گونه عنوان میکند:

ارز های دیجیتال هم اکنون نیاز به پذیرش و معرفی درست از سمت پلتفرم ها دارند. بازی ها ساده ترین و بهترین روش برای معرفی و پذیرش ارز های عمومی هستند.

وی در ادامه صحبت های خود را این چنین تکمیل کرد:

در بازی ها افراد به سادگی در حال لذت بردن و کسب سود هستند. بازی ها رشد مالی را به سرعت افزایش میدهند. این بستر، راهی روشن برای افزایش ارزش پلتفرم های ارز های دیجیتال است.

 

 

بیشتر بخوانید:

کریپتوکینز چیست؟/کریپتو کینز بازی مبتنی بر بلاک چین
سرقت بیت کوین با گروگان گیری ساختگی در ونزوئلا/سرقت ارز دیجیتال
چین یوان دیجیتال را در صنعت بیمه و صندوق سرمایه گذاری آزمایش میکند
مردم استرالیا در ازای زدن واکسن بیت کوین هدیه میگیرند!
موضع نزولی بیت کوین تا کی ادامه دار خواهدبود؟بازار خرس ها تمام شد؟

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx