اخباراخبار بیت کوین

موضع نزولی بیت کوین تا کی ادامه دار خواهدبود؟بازار خرس ها تمام شد؟

بر اساس گزارش ارائه شده از کوین دسک بالاخره سیاست های پی در پی فدرال جواب داد. و به بازار های آمریکا تحرک بخشید. این اخبار از بررسی و تحلیل نتایج و شاخص ها به گوش میرسد. شاخص صنعتی داو جونز ردر تاریخ 23 مارس کف بازار را تجربه کرد. اما اکنون باز رشدی به اندازه 23 درصد، سهام داران را غافل گیر کرد. علاوه بر آن شاخص S&P500 نیز رشد 20 درصدی را تجربه کرده است. این تغییرات میتواند عاملی مانند شیوع ویروس کرونا را داشته باشد. اما در این خصوص تحقیقات بیشتری لازم است.

شاخص های بورس

شاخص پایه بورس سهام استرالیا و بازار بورس نیکی 225 ژاپن، تاکنون در سیکلی نزولی افت قیمت را تجربه میکردند. اما اکنون شاهد رشد 31 و 21 درصدی از این دو سهام هستیم. با کنترل روند افت و خیز این دو سهام، پیدا است که قبل از عود کردن بیماری کوید 19 در بالاترین حد ارزشی خود بوده است.

دولت استرالیا برای مهار این بیماری، با ایجاد محدودیت های سنگین تردد، و تجمع، در حال کنترل کردن این ویروس واگیردار است. کمیسیون هایی برای تصمیم گیری و وضع قوانین در خصوص بیماری کوید 19 تشکیل شده است. که تصمیم گذاران آن نخست وزیر استرالیا و سران کشور است.

تا کنون ASX وابستگی چندانی به شیوع ویروس کرونا از خود نشان نداده است. اما اگر سیاست گذاری ها بتواند در کنترل بیماری موثر واقع شود. این شاخص بایستی جهش بزرگی را تجربه کند.

یکی از مدیران شرکت کنتیک که بر مبنای بلاک چین توسعه داده شده است.به نام جیهان چو عنوان کرد:

با نگرانی ها و مشکلاتی که ویروس کرونا برای عوام به همراه داشت. باید گفت که کرونا به ما آموخت که در تمام امور به حالت دیجیتالی عمل کنیم. با این که بازار های مالی در فصل خزان هستند. اما امکان انجام فعالیت ها به حالت آنلاین و دور کار، نکته مثبتی است که باید به آن توجه کرد. چون باعث تسریع در فعالیت ها شده است.

وی در ادامه گفت:

انجام تمامی امور برای تمای گروه های سنی، از جسات مدیتیشن گرفته تا بازی کودکان، همه و همه برای نجات جان انسان ها، در مدت زمان شیوع بیماری به حالت دیجیتال اتفاق افتاد. این بیماری بستر ایجاد یک آزمایش جهانی برای دیجیتالی زندگی کردن را ایجاد کرد. این خود نشان میدهد که آینده به این سمت پیش خواهد رفت.

بیت کوین و نوسانات بازار های مالی

در حالی که طلا درگیر نوسانات مالی شده است. و نفت در ارقامی بی سابقه معامله میشود. عبور از نقطه 6900 دلاری برای ارز دیجیتال بیت کوین دشوار به نظر میرسد. یکه تاز میدان کریپتوکارنسی افت ارزش 1000 دلاری را تجربه کرده است.

علاوه بر آن دو میانگین متحرک بلند مدت 100 و 200 روزه، حالت همگرایی را از خود نشان میدهند. که این خود احتمال تکرار مجدد سقوط قیمت را بالا میبرد.

بر اساس تاریخچه عملکرد بیت کوین، آخرین زمانی که این دو میانگین به تقاطع یکدیگر رسیدند. در نوامبر 2019 بود. که قیمت بیت کوین را تا 8500 دلار رساند. از طرفی دیگر ارز دیجیتال ریپل، و اتریوم نیز افت ارزشی را تجربه مبکنند. ریپل 3.6 و اتریوم 4.1 درصد افت ارزش را پشت سر گذاشته است.

بر طبق اطلاعات بازار رمز ارز ها د رهفته گذشته اوج قیمت در مدت زمان یک روزه و تقریبا در اکثر بازار ها در مقایسه با هفته های قبل کمتر بوده است. با توجه به اخبار منفی از ویروس کرونا تغییر روال بازار جهانی گویا بیت کوین توانایی شکست حصار افت قیمت را نخواهد داشت. و ابهامات بازار فعلا پابرجا است.

مطالب بیشتر:


علت افت ارزش بیت کوین در چند ماه گذشته در فضای ارزدیجیتال
شاخص Altseason حتی با افزایش موج Rally و Polygon به بیت کوین تبدیل می شود
دشواری استخراج بیت کوین برای چهارمین بار متوالی کاهش می یابد.
کپی تریدینگ Copy Trading چیست؟ مزایا و معایب این روش

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx