اخباراخبار جهانبازارهای سرمایه

شروع سرمایه گذاری 432 میلیون دلاری بر رمزارزها توسط شرکت Blossom اروپا

گروه سرمایه گذاری Blossom Capital یک کمپانی سرمایه گذاری پر ریسک است. که در لندن به فعالیت مشغول است. در خبر های تازه ای از بلومبرگ دیده میشود که این تیم سرمایه گذاری تمایل دارد تا مبلغ قابل ملاحظه ای از دارایی ها را در بخش ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کند. و شاخه جدیدی از اهداف مالی را به دیگر فعالیت های سرمایه گذاری خود علاوه کنند.

بر اساس این گزارشات که در روز سه شنبه توسط رسانه های مرتبط منتشر شد قرار است گروه Blossom Capital به اندازه 432 میلیون دلار از سرمایه شرکت را به سرمایه گذاری در حوزه مالی دیجیتال در بخش استارتاپ های پویا در مراحل اولیه معطوف بر ارز های دیجیتال تخصیص دهند.

بر اساس مصاحبه های اخیر در خصوص این پروژه سرمایه گذاری این شرکت در عنوانی گفت گه برای این طرح تقریبا به اندازه یک سوم از بودجه شرکت را در نظر گرفته ایم.

اوفلیا براون، به عنوان مدیرعامل این کمپانی سرمایه گذاری توضیح داد:

هدف از تخصیص سرمایه بر روی دارایی های دیجیتال و حوزه مالی نوین کریپتوکارنسی، تنها سرمایه گذاری و خرید رمزارز نیست.

ما تمایل داریم که در بخش سهام شرکت ها و استارتاپ های توسعه دهنده نیز مشارکت داشته باشیم.

پروژه های سرمایه گذاری Blossom Capital


این اولین باری نیست که گروه سرمایه گذاری Blossom Capital در حوزه مالی کریپتوکارنسی ورود پیدا میکند. من قبل از این نیز Blossom Capital با جست و جوی استارتاپ ها در پیشبرد طرح ها کمک رسان و سهام دار میشد.

به عنوان مثال یکی از پروژه های مشارکت کننده آنها شرکت پرداخت مانی پی Moonpay بود. که در ابتدای فعالیت خود توانست حجم 555 میلیون دلاری را از سرمایه برای توسعه جذب کند.

این رقم چیزی به اندازه 3و4 میلیارد دلار آمریکا را روایت میکند. در این پروژه غول های سرمایه گذاری نظیر Coatue و Tiger Global با مشارکت Blossom Capital، Paradigm، NEA و Thrive سهام گذاری کردند.

علاوه بر آن پلتفرم پلتفرم مقیاس بندی ویدئویی api.video، شرکت اتوماسیون Aurelia و پورتال پرداخت Checkout.com از دیگر پروژه هایی است که گروه سرمایه گذاری خطر پذیر Blossom Capital در ان مشارکت فعال از خود نشان داد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


ژاپن تلاش میکند تا با قوانین خود فعالیت صرافی ها را تسهیل بخشد
Pantera Capital با 1.3 میلیارد دلار صندوق سرمایه گذاری بلاک چین را پایان میدهد
10 میلیارد دلار سرقت مالی از حوزه مالی دیفای در سال 2021
Rari Capital قربانی بهره برداری 11 میلیون دلاری می شود.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx