اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

کوین مارکت کپ با عنوان “ریپل فریبکار” از ریپل انتقاد میکند

کوین مارکت کپ CoinMarketCap با نام اختصاری CMC با عنوانی در جنجالی تلاش کرد تا دارایی ریپل را به چالش بکشد. و بعد از مدتی کوتاه این توییت جنجالی حذف شد.

در این توییت، کوین مارکت کپ تصویری از یک بازی را به نمایش گذاشت که در آن کاربران از میان تصاویر چند دارایی نظیر بیت‌کوین، BNB، اتر، ریپل و سایر دارایی فریب کار را تشخیص دهند.

کوین مارکت کپ

این توییت در میان کاربران این جامعه مالی جنجال زیادی به پا کرد. و بحث و گفتو گوی طولانی مدت را در میان عده زیادی از کاربران این مجموعه به همراه داشت. و چندی بعد از دسترس خارج و توسط کوین مارکت کپ پاک شد.

با این حال این وب سایت آماری ادعا میکند. که در بین دارایی های معرفی شده ریپل یک پلتفرم فریب کار است. این دارایی به عنوان یک پلتفرم نامتمرکز به کاربران معرفی شد اما هم اکنون به عنوان یک مرجع مرکزی اداره و کنترل میشود.

در عین حال ارز ارائه شده توسط ریپل کیفیت یک دارایی مورد انتظار را به کاربران ارائه نمیدهد. این در حالی است که دیگر کوین های موجود در لیست دارایی های فعال به صورت غیر متمرکز در حال ارائه خدمات به کاربران هستند.

کوین مارکت کپ به عنوان یک وبسایت مرجع جمع آوری کننده داده های بازار کریپتو، با انتشار این پست بسیاری از کاربران ریپل را خشمگین و موجب عصبانیت آنها شد. کاربران خانواده مالی ریپل در عناوین خود گفتند: که کوین مارکت کپ تلاش میکند تا با نگاهی تعصبی نسبت به این دارایی جو سازی کند. و بر روی نرخ این دارایی و نظر سرمایه گذاری کاربران جدی موثر باشد.

دیدگاه کاربران


در میان این بحث و جدل ها یکی از کاربران اشاره کرد. در سال 2018 وب سایت مرجع جمع آوری اطلاعات کریپتوکارنسی بدون هیچ زمینه سازی و بدون انتشار اطلاعیه آمار حجم معاملات ریپل را از درون منبع آماری خود حذف کرد. از این رو میتوان عناوین کوین مارکت کپ را تعصبی دانست. و حرکت اخیر او را با انگیزه های منفی پنهان دانست.

دیگر کاربری در برابر این پست اظهار کرد. که این مجموعه آماری با تعصب منفی که نسبت به ریپل دارد بالغ بر دو سال است که اطلاعاتی غیر منطقی و اشتباه در خصوص ریپل را در وب سایت رسمی خود منتشر میکند. همین موضوع باعث میشود که عده زیادی از کاربران نسبت به این دارایی مشکوک و در خصوص تمرکز و عدم این دارایی مردد شوند.

در میان عده زیادی از کاربران علاقه مند به دارایی ریپل عده دیگر نیز بودند. که ادعای کوین مارکت کپ را درست خواندند. آنان عنوان کردند که ریپل چیزی شبیه به اوراق بهادار ثبت نشده است.

کوین مارکت کپ عذر خواهی میکند


کوین مارکت کپ پس از انتشار این توییت جنجالی و بپا کردن جنجال میان کاربران پست خود را حذف کرد. و در ادامه بابت حذف شدن پست از کاربران فعال در این جامعه عذر خواهی به عمل آورد.

و در این خصوص عنوان کرد:

اشکال پیش آمده به دلیل عدم آگاهی یکی از اعضای تیم جدید مجموعه بود. که به اندازه کافی با سیاست های داخلی آشنا نبود. ما در پی این هستیم که با حفظ بی طرفی برای کاربران بستر اظهار نظر را باز نگه داریم.

منبع: cryptoslate

مطالب بیشتر:


گروه رسانه ای Hello Sunshine به دنبال توسعه NFT ها در برنامه تلویزیونی
رییس بانک مرکزی پاکستان:ارز های دیجیتال بیشتر ضرر رسان اند تا سود رسان
بایننس برای فعالیت در ابوظبی مجوز دریافت کرد/
Axie Infinity با ارائه بازی طولانی مدت به دنبال جبران وجوه سرقت شده است
انتقال 1000 واحد بیت کوین به صرافی کوین بیس توسط یک نهنگ سرمایه گذار
جمعیت کاربران ارز دیجیتال استرالیایی به بیش از 1 میلیون نفر رسید

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx