اخباراخبار جهانصرافی

بایننس برای فعالیت در ابوظبی مجوز دریافت کرد/

بایننس به عنوان یکی از صرافی های خدمات رسان بزرگ در دنیا به تازگی توانست طی آخرین تلاش های خود در خصوص دریافت مجوز های فعالیت به سومین تاییدیه خود یعنی مجوز فعالیت در ابوظبی دست پیدا کند. و از این طریق بتواند قدم های خود را در خاورمیانه تثبیت کند.

بر اساس این مجوز بایننس میتوان به عنوان یک نهاد مالی به جهت ارائه خدمات مالی به بازار دیجیتال ابوظبی خدمات رسانی کند. و به عنوان یک واسطه مالی در این بخش به فعالیت میپردازد.

نوشته های مشابه

این مجوز برای صرافی بایننس میتواند یک موفقیت تلقی شود. تا بدینوسیله بتواند به عنوان یک شرکت مالی دیجیتال فعال و دارای مجوز رسمی فعالیت کند.

ابوظبی به تنهایی خود یک منطقه خود یک منطقه آزاد در ناحیه امارات است. که تاثیر زیادی در قانون گذاری ها و تاییدیه های حوزه قضایی دارد. که در خصوص تلاش های اخیر این صرافی مطرح بازار مالی دیجیتال این گونه عنوان کرد:

بایننس در تلاش های اخیر خود تلاش کرد تا به عنوان یک نهاد مالی دیجیتال بین المللی مجوز های فعالیت خود را کسب کند. و در این بخش موفق ظاهر شد.

در ادامه

تأییدیه اصولی بازار جهانی ابوظبی  با نام اختصاری ADGM تلاش کرد تا با رای موافق خود برای ایجاد دسترسی برای صرافی بایننس به تمام مراکز ارائه دهنده خدمات و همچنین واسطه های فعال در زمینه ارز های دیجیتال نگاه مثبت خود را برای توسعه این گروه از دارایی ها به اشتراک بگذارد.

ظاهر بن ظاهر از اعضاس هیئت رئیسه ADGM که خود از موافقان ارز های دیجیتال است. در مورد صدور مجوز برای صرافی بایننس نظر مثبت داشت. و تلاش های زیادی برای ارائه این مجوز به صرافی مطرح و محبوب بایننس انجام داد.

این تنها مجوزی نیست که از سمت ADGM صادر شده است. علاوه بر بایننس اف تی ایکس که از دیگر صرافی های محبوب و مطرح بازار مالی جهانی است از ابوظبی مجوز لازم برای فعالیت دریافت کرد.

نهاد ADGM ابوظبی در 22 مارس سال میلادی جاری در اطلاعیه به تمامی فعالان مطرح حوزه مالی دیجیتال فراخوان داد تا برای دریافت مجوز های لازم اقدام کنند. و این گروه عنوان کرد که تمام تسهیل سازی برای این دست از مجوز ها انجام شده است.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


لایحه مبارزه با استخراج ارز دیجیتال در ایران تدوین شد(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
صرافی بایننس از اخذ مجوز خود در سنگاپور انصراف میدهد(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
ماینر ها از ماه مهر شروع به کار میکنند/تامین برق ماینر ها در ماه مهر(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
استخراج ممنوع است اما مجوز ها صادر خواهند شد/به خارجی ها مجوز استخراج ندادیم(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx