اخباراخبار جهان

جمعیت کاربران ارز دیجیتال استرالیایی به بیش از 1 میلیون نفر رسید

در جدید ترین مصاحبه و گزارش های گروه تحقیق و توسعه روی مورگان Roy Morgan در خصوص جمعیت کاربران ارز دیجیتال استرالیایی و سرمایه گذاری بر روی این گروه از دارایی های نوین در ماه دسامبر سال میلادی 2021 و فوریه امسال انجام شد و اکنون نتایج آن منتشر و در دسترس قرار گرفت.

روی مورگان به عنوان یک نهاد تحقیقاتی پژوهشی از سال 1941 با هدف تحقیق و توسعه تاسیس شد. و با روی کار آمدن دارایی های دیجیتال با حالت متمرکز تر بر وری تحقیق و تثبت اطلاعات آماری فعالیت خود را ادامه داد. دفتر اصلی روی مورگان در استرالیا است و در اندونزی و برستانیا و آمریکا نیز فعالیت دراد.

روی مورگان در خصوص گزارش آماری خود در بخش سرمایه و روند سرمایه گذاری کاربران استرالیا توضیح داد:

بر اساس گزارش های پیاپی هم اکنون به صورت میانگین بیش از یک میلیون کاربران ارز دیجیتال استرالیایی که بالای 18 سال سن دارند. در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری انجام دادند.

این آمار راوی دریافت حجم 5 درصدی بازار کریپتو از سمت استرالیایی ها است

در ادامه

روی مورگان سرمایه گذاران را تفکیک کرد و افزود که 69 درصد از کاربران مرد هستند. و احتمال بالایی است که این 69 درصد را مخاطبان آقا زیر 35 سال سن تشکیل دهند.

مدیر عامل این گروه تحقیق و توسعه به نام میشل لوین گفت:

با استناد به اطلاعات مندرج در بخش تحقیقات به اندازه تقریبی 640000 از کاربرانی که در فرایند سرمایه گذاری مشارکت کردند زیر 35 سال اند. و در ادامه حجمی به اندازه 430000 سرمایه گذار که تقریبا 40 درصد بازار سهام را در دست دارند بالای 35 سال هستند.

با مشاهده این اطلاعات میتوان تاحدودی قاطعانه گفت گه بیشترین مشارکت کننده های ارز دیجیتال استرالیایی در حوزه سرمایه گذاری مربوط به افراد بالای 50 سال سن است. و حجم دارایی آنها در پلتفرم های مالی دیجیتال به اندازه 56200 دلار است.که خود روایت گر بالترین مشارکت به نسبت سایر دره های سنی است.

در ادامه

از دیگر شرکت آماری که پژوهش هایی درخصوص تعداد معامله گران و سرمایه گذاران کاربران ارز دیجیتال استرالیایی به عمل آورده بود داریم :

از میان 0.9 میلیون نفر بالغ بر 3.4 از تمامی افراد استرالیایی بر روی سرمایه گذاری ارز دیجیتال مشارکت و حداقل یک ارز را در والت دیجیتال خود دارند.

 

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


بیت کوین میتواند ظرف مدت 5 سال با قیمت 250K دلار معامله کند.
علت رشد قیمت بیت کوین چه بود؟چرا نمودار بیت کوین صعودی شد؟
قانون گذاری ارز دیجیتال از زبان مدیر عامل جی پی مورگان
مردم استرالیا در ازای زدن واکسن بیت کوین هدیه میگیرند!
9.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری گوگل بر روی ثبت داده های آماری سرمایه گذاری

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx