اخبارامنیت بازار ارزهای دیجیتال

مدیر بازار دارک نت Hydra دستگیر شد/دیمیتری پاولوف در دادگاه مسکو

خبرهایی از دستگیری گروهی از افراد در منطقه مسکو منتشر شده است. به موجب این خبر فردی که اخیرا در مسکو توسط پلیس دستگیر شد.  دیمیتری پاولوف(Dmitry Pavlov) میباشد. او مدیر بازار دارک وب نت Hydra است. که به تازگی از دسترس خارج شد. او با انجام جرائم مواد مخدر تا سقف 20 سال زندان مجازات را در انتظار دارد.

مدیر بازار دارک نت Hydra دستگیر شد:

با استناد به گزارش های محلی مسکو در هفته جاری گروهی از متخلفان مواد مخدر در منطقه مشچانسکی مسکو دستگیر شدند. بر اساس گزارش های مندرج از میان اسامی نام دیمیتری اولگوویچ پاولوف به چشم میخورد. که به جرم تولید، فزوش و توریع مواد مخدر بازداشت و به اداره آگاهی تحویل داده شد.

بر اساس این خبر دیمیتری اولگوویچ پاولوف در یازدهم آوریل دستگیر شد. که احتمالا مدیر سایت داک نت Hydra است. و احتمال بسیار ضعیفی وجود دارد که این شناسایی درست نباشد.

چون مدیر این دارک نت نیز دقیقا همین نام را دارد. فردی 30 ساله است که در روسیه زندگی میکند. به تازگی نیز این وب سایت به طور کامل از دسترس خارج شد و از بین رفت است. از این رو شواهد نشان میدهد که احتمالا این فرد دستگیر شده همان پاولوف  مدیر  Hydra باشد.

در روز های نخست ماه جاری بود که از طرف مجری قانون آلمانی با حمایت از آژانس های بین المللی آمریکایی تمامی زیر ساخت های هابدرا از دسترس صاحبش خارج و توقیف شد. و چندی بعد به طور کلی این وب سایت از دسترس خارج شد.

در تاریخ پنجم آوریل یعنی 16 فروردین امسال از سمت وزارت دادگستری ایالت متحده آمریکا اتهامات جنایی دیمیتری اولگوویچ پاولوف مشخص شد. این اتهامات شامل فعالیت های پولشویی و تهیه و توزیع مود مخدر بود. در ادامه بر اساس کیفر خواست دادگاه ایالت متحده آمریکا در منطقه کالیفرنیا او متهم به اجرای جرائم فوق شد. و حکم مورد نظر برای پیگیری و دستگیری او صادر شد.

در ادامه

در نشریه روسی کومرسانت در خصوص این خبری مطلبی منتشر شد که در آن از بی اطلاع بودن پاولوف از جزائم خود سخن به میان آورد. این مقاله اشاره میکند که شخص پاولف از طریق رسانه متوجه شد که تخت پیگرد قانونی است.

و در دادگاه گفت که در هیچ عملیات و فعالیت مواد مخدر نقشی نداشته و در خصوص فعالیت ها دارک وب خود افزود که هیچ وب سایتی تحت کنترول او نیست. وی افزود که برای فعالیت های خود مجوز های مورد نیاز از نهاد های مربوطه را دارد. و خود را یک واسط اجاره دهنده سرور معرفی کرد.

این پرونده در گردش است. و از سمت ایالت متحده عنوان شد که فضای دارک وب Hydra قریب به 17 میلیون کاربر دارد و از سال 2015 مشغول فعالیت است. مظنون های این پروژه از جمله صرافی ارزهای دیجیتال به نام Garantex تحت پیگرد قانونی قرار دارند.

منبع:news.bitcoin

مطالب بیشتر:


XRP چیست؟ آیا XRP یک ارز دیجیتال است؟/بررسی پلتفرم و نحوه عملکرد XRP
سرمایه گذاران پاکستانی قربانی یک کلاهبرداری گسترده میشوند
مردم السالوادور بار دیگر در برابر بیت کوین به عنوان پول رسمی اعتراض کردند
فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx