اخباراخبار جهان

کوین بیس”Coinbase” برای جلوگیری از کلاه برداری محصولات جدید ارائه میدهد

کوین بیس به دنبال کاهش فعالیت های غیر قانونی در پلتفرم خود است. این مجموعه تلاش میکند با ارائه محصولات جدید خود همگام سازی های مورد نیاز را با قوانین ارز های دیجیتال را به عمل آورد. تا بتوان فعالیت های دیجیتالی مالی را با مقررات جهانی تطبیق داد. تا بدین سبب بتوان از تراکنش های غیر قانونی جلوگیری کرد.

از این رو کوین بیس با ارائه جدید ترین ابتکار خود به نام ” Coinbase Intelligence” که با قابلیت ترنزکشن های جدید “Coinbase Know Your Transaction (KYT)” و به روز رسانی های کوین بیس آنالیتیکس “Coinbase Analytics” ارائه میشود.

کوین بیس در روز پنج شنبه از طریق یک پست وبلاگی جدید ترین محصول خود را معرفی کرد. کوین بیس در پست خود توضیح داد که Coinbase KYT در واقع قابلیت شناسایی API های معاملات غیر قانونی را شناسایی کند. و بعد با استفاده از الگوریتم شناسایی ریسک، کاهش ریسک معاملات را بر اساس یک سیستم امتیاز دهی بررسی کند.

Coinbase Analytics

Coinbase Analytics یک وسیله ای بود که به عنوان یک ابزار داخلی کاربرد داشت. این ابزار که به لحاظ استفاده از داده های تراکنش های شخص مورد استفاده بود. اکنون در پلتفرم تغییر نام داده شد. و با با عنوان Coinbase Tracer در دست کار قرار میگیرد تا بتوان انتقالات و حرکت دارایی ها را کنترل و به تبع آن حجم تقلب و امکان انجام تراکنش های غیر قانونی را پایین آورد.

در پست وبلاگی منتشر شده توسط کوین بیس عنوان شد:

به جهت بهبود کارکرد پلتفرم تلاش کردیم. تا با ارائه به روز رسانی جدی در کوین بیس آنالیتیکس رابط کاربری خود را به نوعی کاربرد پسند و از نظر بصری با کیفیت تر کنیم. تا هماهنگی بهتری با سایر محصولات کوین بیس داشته باشد.

کوین بیس در تلاش است تا محصولات جدید خود را امنیت بیشتر به کاربران ارائه دهند. تا سطح امنیت را در کنار کاربرد پسند بودن محصولات داخلی ارائه دهد.

منبع:theblockcrypto

مطالب بیشتر:


شیبا در لیست توکن های اولین کارت پس انداز متاورس توسط استارتاپ Mover
NFT های پلتفرم تانگو با موضوع ولنتاین به بازار توکن های غیر مثلی می آیند
بانک DBS بزرگ ترین بانک آسیایی به دنبال راه اندازی خدمات ارز های دیجیتال است
FCA از دسترسی صرافی بایننس به شبکه پرداخت بریتانیا نگران است
چین در خصوص کلاه برداری های متاورسی هشدار میدهد

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx