اخبارامنیت بازار ارزهای دیجیتال

Axie Infinity با ارائه بازی طولانی مدت به دنبال جبران وجوه سرقت شده است

اکسی اینفینتی Axie Infinity که یک بازی مبتنی بر بلاک چین است. که شرکت Sky Mavis به عنوان توسعه دهنده آن به تازگی در چالش هکری قرار گرفته است. این مجموعه برای جبران خسارت کاربران مدت زمان دو ساله را تعیین کرد تا بتواند با طراحی بازی طولانی آن را به خسارت دیدگان بازگرداند.

این گروه توسعه دهنده در جریان حمله هکری در خصوص ضرر و زیان های خود گفت که چیزی به اندازه 600 میلیون دلار از پلتفرم خارج و در دست هکر ها قرار گرفته است. با توجه به اتفاقات و حملات هکری در دنیای مالی کریپتوکارنسی این مقدار بالاترین مقدار و بزرگ ترین سرقتی است که تا کنون هکر ها به انجام رساندند.

در ادامه گروه بازی اکسی اینفینیتی پس از اطلاع از این حمله با کمک سرمایه گذاران و وام های متعدد سعی کرد. تا بخشی از ضرر و زیان پلتفرم را جبران کند. در ادامه به سبب جبران تمام و کمال خسارت کاربران با در نظر گرفت مدت زمان معین آماده جبران شد.

چند روز قبل الکساندر لئونارد لارسن (Aleksander Leonard Larsen)، به عنوان مدیر عامل Sky Mavis در خصوص این حمله هکری صحیت کرد. و به کاربران توضیح داد که برای بازگرداندن حجم دارایی مسروقه از پلتفرم نیاز به زمان دارد.

او در توضیحات خود گفت که این کار به مدت زمان طولانی تر تقریبا به اندازه 2 سال زمان نیاز دارد تا بتواند خسارت ها را جبران و دارایی را به پلتفرم بازگرداند.

وی در این باره توضبح داد:

برای این که بتوانیم دارایی مسروقه را به بستر اکسی اینفینیتی

(Axie Infinity) بازگردانیم به اندازه 2 سال زمان نیاز داریم.

و در ادامه افزود:

مدت زمان دو سال به جهت کشف اطلاعات بیشتر در خصوص این سرقت تعیین شد.

من این بازی دو ساله را که هکر ها آغاز کرده اند را به پایان میرسانم. و برای شرکت در آن آمادگی کامل دارم.

این گروه توسعه دهنده از زمان درگیری پلتفرم با ابین جریانات هکری اقدامات قضایی و پیگیری ها را آغاز کرد و در این خصوص تلاش میکند. تا هرچه سریع تر رد یابی های لازم برای جست و جو هکر ها انجام دهد. از این رو تا کنون هیچ به روز رسانی در پلتفرم خود ارائه نکرد.

اما چیزی که پیدا است. این است که فعلا دستیابی به هکر ها و سارقان به راحتی انکان پذیر نیست. و تا حدودی غیر ممکن مینماید. و اکسی اینفینیتی(Axie Infinity). شانس زیادی برای بازگشت این دارایی ها ندارد. طبق گزارش های این مجموعه بخش زیادی ز این دارایی ها شامل اتریوم است.

منبع: beincrypto

مطالب بیشتر:


“اکسی اینفینیتی” یک بازی برای کسب درآمد در شرایط ورشکستگی ناشی از کرون
بازیکن Axie Infinity از فیلیپین با درآمد خود از بازی معروف بازی برای کسب درآمد با رمزنگاری دو خانه خریداری کرد.
10 میلیارد دلار سرقت مالی از حوزه مالی دیفای در سال 2021
رمز ارز Rari Capital مبلغ 26 میلیون دلار از صندوق توسعه دهنده برای جبران خسارت به قربانیان هک اختصاص داده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx