اخباراخبار جهانتکنولوژی

گروه رسانه ای Hello Sunshine به دنبال توسعه NFT ها در برنامه تلویزیونی

گروه رسانه ای Hello Sunshine با مدیریت عامل رئیس ویترسپون(Reese Witherspoon) که خود یک بازیگر مطرح در فضای رسانه ای است. اخیرا به دنبال توسعه و اجرای NFT و فعالیت در وب 3 است.

او تمایل دارد با این کار به ساخت فیلم در جهت حمایت زنان با همکاری گروه World of Women که به اختصار WoW نامیده میشود بپردازد. که منجر به حضور NFT های مخصوص زنان با نماد WoW میشود.

با این همکاری گروه توسعه دهنده Hello Sunshine میتوانند یک خانواده از شخصیت های متفاوت از WoW  است. که در گروه محصول رسانه ای مانند فیلم، سریال و… رویداد های متفاوتی اتفاق می افتد.

این گروه توسعه دهنده با مشارکت خود جهت ورود به دنیای مجازی Web3 شاخص های محبوبیت خود را برای توجه و دیده شدن بالا برده اند.

Hello Sunshine

در ادامه

توسعه دهندگان این طرح تلاش میکنند تا با شاخه های متفاوت از این درخت رسانه ای در ابعاد گوناگون هدف خود که شامل حمایت از زنان است را توسعه دهند. در این پروژه با استفاده از NFT ها از جنبه های گوناگون به دنبال حمایت و ایجاد فرصت برای جامعه خانم ها هستند.

البته این همکاری و این مدل فعالیت جای تعجب ندارد. زیرا ویترسپون  در کل مدت شهرت خود، خود ار حامی زنان معرفی کرده است. به طوری که عکس پروفایل وی مدت ها است که مطالبی در این خصوص را شامل میشود. به تازگی نیز با ایجاد هدف توسعه NFT های WoW عکس پروفایل او نیز پوستری در این خصوص  است.

ویترسپون در این خصوص توضیح میدهد:

در فضای مالی دیجیتال به ویژه در خصوص ارز ها و همچنین توکن های غیر مثلی رد پای مردان دیده میشود.

که حاکی از تسلط آنها بر این بازار دیجیتال است. به نظر من ما به بستری نیاز داریم که در آن زن ها و مرد ها به یک نسبت در کنا هم حضور داشته باشند.

و در ادامه

ما در این بخش مفتخریم تا این بستر را برای همراهان خانم فراهم کنیم. تا به جایگاه درست آنان کمک کننده باشیم.

منبع:coinquora

مطالب بیشتر:


بررسی عملکرد یکی از نهنگ های سرمایه گذار اتریوم در انتخاب دارایی ها(در تب جدید مرورگر باز می شود )
تبلیغ تلویزیونی مت دیمون در خصوص ارز دیجیتال با انتقاد تند کاربران مواجه شد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بیت کوین 57% از انرژی تجدید پذیر استفاده میکند/استخراج بیت کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx