آموزش استخراجاستخراج

همه چیز در مورد دستگاه استخراج انت ماینرS17

بررسی مشخصات دستگاه استخراج انت ماینرS17

دستگاه استخراج انت ماینرS17 و کاربرد آن برای فعالان حوزه استخراج دارایی دیجیتال موضوعی است که فیبودکس دراین مقاله به آن خواهد پرداخت.

اگر از کاربران خانواده استخراج هستید میتوانید با مطالعه این مطلب اطلاعات نسبی در خصوص این دستگاه استخراج به دست آورید. با ما همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دست پیدا کنیم.

نوشته های مشابه

این مطلب بر اساس اطلاعات منتشر شده در مقاله‌ای از وب‌سایت 99bitcoins به نگارش در آمده است.

معرفی کلی دستگاه استخراج انت ماینرS17


شرکت بیت مین که یکی از بزرگ ترین و شرکت های تهیه و تولید ابزار مورد نیاز در زمینه فعالیت ارز های دیجیتال است. از جدید ترین محصولاتی که به بازار ارائه داده دستگاه استخراج انت ماینرS17 است.

این وسیله از بهترین وژن های ارائه شده. از دستگاه آی سیک است. که برای استخراج ارز هایی که الگوریتم ماینینگ آن ها تابع SHA-256  کاربرد دارد. و برای ارز هایی مانند بیت کوین و بیت کوین کش و…مناسب است.

دستگاه استخراج انت ماینر


شرکت تولید کننده بیت مین در جدید ترین محصولات خود نام انت ماینر S17 را به لیست اقلام ارائه شده اضافه کرده است. این فهرست در آوریل 2019 بر روی سایت رسمی این بازرگانی منتشر شد. و چندی بعد رونمایی از این محصول جدید صورت گرفت.

با ارائه این محصول استقبال چشم گیری از آن صورت گرفت. به طوری که هم اکنون جزو محبوب ترین ابزار ارائه شده در صنعت استخراج بیت کوین است.

درون ساختار فیزیکی انت ماینر S17 از چیپ 7 نانو متری استفاده شده که قبل از این در نسخه قبلی این ماینر ها به کار گرفته شده بود. انت ماینر S17 در مقایسه با نسخه قبلی آن یعنی S15 سه برد از این چیپ را دارا است. و در ادامه میزان قدرت هش دستگاه است که از مهم ترین فاکتور های قابل توجه هر ماینر است. که به نسبت نسخه قدیمی آن به میزان قابل توجهی بالاتر رفته است. در انت ماینر S17 ماینر ها با در دست داشتن  50 تا 56 تراهش با قدرت در فضای استخراج فعالیت میکند.

قدرت این دستگاه تقریبا دو برابر نسخه سابق آن یعنی S15 است. که همین موضوع باعث شده S17 در مقایسه با سایر دستگاه های استخراج پیشرفته تر و در ادامه کاربردی تر باشد.

از دیگر ویژگی های این دستگاه استخراج تغییرات اعمالی بر روی بدنه آن است. علاوه بر تغییرات داخلی طراحان شاسی دستگاه را بلند تر در نظر گرفته اند تا بدینوسیله بتوان منبع تغذیه را بی نیاز از تهیه منبعی جداگانه برای استقرار کرد.

دستگاه استخراج انت ماینر S17  و S17 pro


طراحان و توسعه دهندگان شرکت بیت مین در خصوص برق مصرفی ورژن جدیدی از محصول استخراج خود یعنی دستگاه انت ماینر S17 در دو نسخه S17  و S17 pro ویژگی های را تقسیم کرده اند.

در نسخه اول، یعنی انت ماینر S17 مصرف برق دستگاه میان دو لایه متوسط و کم جریان دارد. به طوری که دستگاه استخراج بسته به میزان توان برقی که در اختیار دستگاه استخراج خود قرار میدهد در وضعیت متوسط و یا کم قرار میگیرد.

در نسخه S17 Pro طراحان وضعیت برق را در حالت توربو قرار داده اند. این حالت از قابلیت های ایده آل برای ماینر ها است چون میتوان بهترین مدیریت را در مصرف برق برای انجام فرایند استخراج ارز دیجیتال در نظر گرفت. اضافه شدن امکان توربو برای یک ماینر تاثیر مثبتی در کاهش هزینه های ماینر و افزایش درآمد خواهدداشت.

بررسی مشخصات ساختاری

 

برای خرید دستگاه استخراج داشتن اطلاعات کافی در خصوص مشخصات ساختاری و در ادامه مقایسه کردن آن با سایر دستگاه هایی که از نظر قیمت پایین تر و بالا تر اند کمک شایانی به سهولت کاری ماینر و از همه مهم تر افزایش در آمد او در این فضای مالی خواهد شد.

در ادامه مشخصات ساختاری دستگاه استخراج انت ماینرS17 را عنوان خواهیم کرد.قبل از آن لازم است بدانید که دستگاه در موقعیت ها و لوکیشن های گوناگون میتواند عملکرد بهتر و یا بد تر از خود نشان دهد.

بر فرض مثال اگر ماینر فعالیت خود را در محیطی مرطوب آغاز کرده باشد. طبیعتا از دستگاه کار بیشتری میکشد. و راندمان را پایین می آورد. چون باعث روشن شدن فن ها شده و توان بیشتری از دستگاه در فرایند استخراج درگیر میشود.

و در عوض انجام این دست فعالیت های مالی با توجه به تولید گرمایی که هر دستگاه استخراج انجام میدهد در فضایی خنک و یا با دمایی پایین تر انجام شود تهویه دستگاه به درستی انجام میشود. که در این صورت کارکرد دستگاه در وضعیت Max بهترین عملکرد و ایمن ترین وضعیت را خواهد داشت.

  • توان دستگاه:


توان این دستگاه معادل 50 تا 56 تراهش است. که به نسبت سایر دستگاه های دیگر تا دو برابر قبل افزایش پیدا کرده است.

  • مصرف برق:


در خصوص مصرف برق دستگاه استخراج میزان مصرف آن در وضعیت معمولی به اندازه  ۲,۰۹۴ تا ۲,۵۶۸ وات است.

  • وزن:


این دستگاه در وزن 9.5 کیلوگرم به بازار عرضه شده است.

  • صوت:


صدای دستگاه استخراج انت ماینر 82 دسی بل است که به نسبت سایر دستگاه ها صدای کمتری را داراست. صوت از دیگر فاکتور های مهم برای ماینر هایی است که در کارگاه خود از چندین ماینر استفاده میکنند.

  • رنج رطوبتی:


رنج دمایی مناسب ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد و عملکرد آن در این بازه 5 تا 95 درصد است. این درحالی است که طراحان برای توزیع مناسب رطوبت و کنترل آن با تعبیه کردن 4 فن بر روی دستگاه  به تعدیل دما پرداخته اند.

  • ابعاد :


ابعاد این دستگاه در اندازه  ۲۹.۸*۲۹.۶*۱۷.۸ سانتی‌متر طراحی. و به بازار ارائه شد

 

دستگاه استخراج S17

بازگشت سرمایه


از مهم ترین موضوعاتی که مد نظر هر ماینر است موضوع بازگشت سرمایه بعد از تهیه دستگاه استخراج است. بدیهی است که موضوع سود آوری برای هر ماینر اهمیت بالایی داشته باشد

چون ماینر ها در ابتدا با سرمایه گذاری بالا نسبت به تهیه ابزار لازم اقدام کرده و در ادامه مدت زمان بازگشت سرمایه و نرخ سودآوری این دسته از فعالان حوزه مالی کریپتوکارنسی میتواند بسیار مهم باشد.

برای محاسبه بازگشت سرمایه اولین فاکتور مهم نرخ برق در هر کیلو وات ساعت است. این نرخ معمولا در زمان های عادی برابر نرخ مصوب دولت است. این نرخ در زمان پیک مصرف به طبع بالاتر خواهد بود.

بعد از آن نرخ بیت کوین در زمان شروع فعالیت از دیگر فاکتور های دخیل در بازگشت سرمایه به شمار میرود. برای بازار پر نوسان کریپتوکارنسی. جست و جوی قیمت  بیت کوین از عوامل مهم است.

در اردیبهشت سال جاری(1400) بیت کوین در پایین ترین نرخ ارزشی خود قرار داشت. افت ارزش این دارایی به حدی بود که تعداد زیادی از ماینر ها دستگاه های استخراج خود را خاموش کردند. و ادامه فعالیت استخراج با احتساب کارمزد و هزینه برق و در مقابل قیمت پایین دارایی بیت کوین مقرون به صرفه تمام نمیشد.

علاوه بر آن قیمت بیت کوین و  هش ریت شبکه سختی استخراج از مواردی است. که باید مد نظر قرار داد

دستگاه استخراج انت ماینر S17 و پذیرش آن در جامعه ماینر ها


دستگاه دستگاه استخراج انت ماینرS17 و S17 pro با معرفی به بازار کریپتوکارنسی با استقبال بی نظیری از سمت ماینر ها مواجه شد. و رکورد خرید ابزار استخراج این سری جدید زیر 5 دقیقه ثبت شد. و زمان شروع پیش فروش انت ماینر جدید. تا اتمام  کل موجودی انت ماینر 5 دقیقه زمان برد. این استقبال فوق العاده کاربران را نمایش میدهد.

البته توجه به این نکته ضروری است که با ورود یک دستگاه قدرتمند با هش بالا به نفع ماینر ها است که از نفرات برتر راه اندازه این دستگاه باشند. چون تا اشباع شدن بازار تیم پیشتاز به سودآوری قابل قبولی را نسیب خود کرده اند.

با بالا رفتن هیجان بازار برای خرید این دستگاه بیت ماینر توزیع آن را به هدف حمایت بیشتر از ماینر های خرد تعداد آن را تا سقف فروش 10 ماینر کاهش داد. تا از این طریق این مجموعه تنها در دست سرمایه گذاران بزرگ حوزه ماینینگ نباشد.

با این حال رد پای شرکت های بزرگ مانند فاندامنتال لبز در بخش سرمایه های قابل توجه بر روی این دستگاه مشاهده میشود. که سرمایه هایی بیش از 50 میلیون دلار در این بخش تزریق کرده اند.

رقبا


شرکت سازنده دستگاه استخراج انت ماینرS17 یعنی بیت مین از کمپانی های معروف در زمینه تهیه و تولید دستگاه های استخراج ارز دیجیتال است. پس از تولید آخرین ورژن دستگاه انت ماینر رقبایی در بازار کارنسی ظهور پیدا کردند. هم اکنون از مهم ترین آن ها اینو‌سیلیکون (InnoSilicon)، و میکروبی‌تی (MicroBT) هستند.

در خصوص عملکرد این دسته از ماینر ها در رقابت با هم ماینرهای اینوسیلیکون در مقایسه با دو رقیب دیگر پردازش کند تر دارد. این در حالی است که میکروبی‌تی پا به پای دستگاه استخراج انت ماینر به رقابت میپردازد.

قیمت دستگاه انت ماینر S17

قیمت دستگاه انت ماینر ارتباط مستقیمی با نرخ آخر دلار دارد. هم اکنون به تاریخ امروز مقاله این دستگاه 8773.82 $ یعنی 135976713 میلیون تومان در بازار موجود و خرید و فروش میشود.

 

مطالب بیشتر:


استخراج بیت کوین و زمزمه های تبدیل روند استخراج به حالت غیر متمرکز
بزرگ ترین شرکت تولید دستگاه استخراج فروش دستگاه به چین را متوقف کرد
رئیس جمهور دستور بازنگری در مقررات استخراج ارز دیجیتال را صادر کرد
بورس از پهنای باند هسته ای برای استخراج ارز دیجیتال استفاده نکرده است
کشف ابزار استخراج در شرکت بورس ایران
استخراج اتریوم با دستگاه آی سیک مناسب تر است یا کارت گرافیک؟

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx