اخباراخبار استخراجاخبار جهان

بزرگ ترین شرکت تولید دستگاه استخراج فروش دستگاه به چین را متوقف کرد

بیت مین یک شرکت چینی تبار است. که توسعه دهندگان آن یعنی جیهان وو (Jihan Wu) و میکری ژان (Micree Zhan) فعالیت خود را در خصوص تولید و توزیع دستگاه استخراج آی سیک در پکن شروع کردند. آنان فعایت خود را از سال 2013 شروع و تا کنون با وجود افت و خیز های فراوان و نوسانات کوچک و بزرگ بیت کوین که خود باعث ورشکستگی بسیاری از شرکت های تولیدی دستگاه استخراج شد. برقرار باقی مانده اند.

چندی قبل. با سخت گیری های مکرر دولت چین در خصوص فعالیت های ارز دیجیتال. در یازدهم اکتبر 2021 دستور کامل توقف تولید برای این کمپانی توزیع شد. و این مجموعه مجبور به اطاعت از سیاست های اجباری. از سمت دولت چین شده است.

بنا به  گزارش کوین تلگراف  بیت مین به عنوان بزرگ ترین تولید کننده دستگاه استخراج در سطح جهانی. خرید دستگاه را برای کاربران ساکن چین ممنوع کرد. این کمپانی با اشاره به کاربرانی که از قبل در خصوص ثبت سفارش دستگاه استخراج درخواست داده بودند. توضیح داد که به زودی با روش های جایزین به سفارش این مشتریان رسیدگی خواهد شد.

مقامات محلی دولت چین. با سخت گیری ها و نادیده گرفتن فعالیت های عده بسیاری از شهروندان چینی خود. در این دست از فعالیت ها ممنوعیت ها را به حالت روز افزون بیشتر کرده و همین امر باعث مهاجرت و یا عکس العمل هایی از این قبیل خواهد شد.

از این رو شرکت بیت مین. که خود یکی از تامین کننده های موفق حوزه تهیه و تولید دستگاه های استخراج است. سیاست رفتاری جدیدی را پیش گرفته است.

بر اساس توضیحات ارائه شده از سمت بیت مین:

از امروز یعنی یازدهم اکتبر(19 مهر) ارسال دستگاه به کشور چین به طور کامل متوقف میشود.

برای آن دسته از مشتریانی که من قبل از این. ثبت سفارش خود را ثبت کرده اند. از سمت پشتیبانی راهکار جایگزین ارائه خواهد شد.

با انتشار این پیام. توسعه دهندگان انت ماینر هیچ گونه توضیح تکمیلی در خصوص راهکار های خود برای کاربران قدیم که ثبت سفارش کرده اند ارائه نشده است. و همچنان این دسته از مخاطبان در حالت سر درگم منتظر توضیحات بیشتر هستند.

لازم است بدانید. که شرکت انت ماینر تنها به تولید دستگاه های استخراج نمیپردازد. بلکه تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز این حوزه مالی را نیز تامین میکند. هم اکنون ریگ های استخراج ارزدیجیتال در دست تولید است. و برای متقاضیان در اقصی نقاط جهان من جمله تایوان و هنگ کنگ ارسال میشود.

در ادامه بیت مین. با بالا بردن توان استخراج سیار .Antbox به فعالیت های خود ادامه میدهد. این مجموعه با میزبانی از نمایندگان جهانی در دبی. در نوامبر (ماه آینده) به توسعه و توضیح طرح انرژی پاک به جهت اتصال کاربران دنیا. به انجام فعالیت های استخراج و فرصت های موجود میپردازد.

موضوع این اجلاس پروژه های استخراج رمز ارز های دیجیتال در تولید انرژی پاک درون سین کیانگ و دیگر شهر های چین است.

با این حال مردم چین که به فعالیت در زمینه ارز های دیجیتال علاقه مند اند. در مقابل دولت چین که سرسختانه با توسعه این ارز ها مبارزه میکنند. هم اکنون تعداد زیادی از کاربران دنیای کارنسی که هویت چینی دارند. برای انجام فعالیت های خود. به کشور های دیگر مهاجرت کرده تا بار دیگر عملیات مالی خود را از سر بگیرند.

بیشتر بخوانیم:


سرقت بیت کوین با گروگان گیری ساختگی در ونزوئلا/سرقت ارز دیجیتال
چین یوان دیجیتال را در صنعت بیمه و صندوق سرمایه گذاری آزمایش میکند
یوان دیجیتال/ چین در گسترش ارز های دیجیتال پیشتاز شده است.
ارز دیجیتال ملی چیست و چه تفاوتی با پول فیات دارند؟/تجزیه و تحلیل
کشورهای توسعه دهنده ارز دیجیتال ملی/ نگاهی به مواضع آنها
حذف ممنوعیت تبلیغات صرافی ها در گوگل

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx