منتخب سردبیر

چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟

کاهش 90 درصدی تراکنش های دوج کوین

بررسی داده های دریافتی از نمودار روند تغییر تراکنش های ارز دیجیتال دوج کوین این گونه روایت میکنند. که حجم تراکنش ها تا حد بسیار بالایی تغییر کرده است.

با نگاه دقیق تر و گریز زمانی به اندازه سه ماه قبل پیدا است. که این ارز در چند روز گذشته بالاترین حد ارزشی خود را تجربه کرده است. و هم اکنون به دلیل نوساناتی که گریبان گیر این دارایی بوده است. تراکنش ها به وضعیت راکد درآمده است.

نوشته های مشابه

بنا به گزارشات منتشر شده از یوتودی. در تحلیل دارایی دیجیتال دوج کوین گزارشات و داده های به ثبت رسیده. در وب سایت بلاک چپر را مورد توجه قرار دارد.

بنا به دیتا های منتشر شده از این تیم تحقیقاتی از عملکرد دوج کوین. این دارایی از سه ماه قبل تا کنون در بالاترین مقدارا ارزشی خود قرار دارد.تجربه این افزایش ارزش در تاریخ 29 اکتبر سال جاری برای دوج رقم خورد.

اما داده ها نشان میدهد. که حجم تراکنش های دوج کوین به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. که کارشناسان با تجسس و آنالیز این رکود تراکنش را به نوسانات اخیر این دارایی ارتباط داده اند.

فعالیت دوج کوین و تغییرات آن


با بررسی عملکرد دوج کوین در سه ماه گذشته فعالیت کاربران شبکه در قسمت خرید و فروش بالا بوده است. همین فعالیت. به بازار دوج کوین تحرک داد به طوری که این دارایی را. تا 43 درصد از حالت قبلی خود. ارتقا داده است.

پس مشاهده این نوسان مثبت که به واسط فعالیت کاربران ایجاد شد. مجددا دوج کوین رشد 12 درصدی را تجربه و در نوسان آخر این دارایی 5 درصد افت ارزش پیدا کرد.

آنالیز رفتار کاربران شبکه نشان میدهد. که در حالتی که پلتفرم درگیر نوسانات است. حجم تمایل کاربران برای انتقال دارایی از والتی به والتی دیگر و همچنین خرید و فروش ارز مورد سوال بالا میرود.

به نوعی میتوان این گونه عنوان کرد. که نوسانات تلاطمی میان کاربران ایجاد میکند. که نتیجه آن افزایش فعالیت های مرتبط میان آن ها است.

و در ادامه افت نوسانات و تثبیت نسبی قیمت دارایی. به طور مستقیم بر فعالیت های کاربران آن شبکه تاثیر و آن ها را به توقف خرید و فروش تشویق میکند. و در نهایت رکود و استوپ گردش مالی را به همراه خواهد داشت.

تغییر روند ارزش بر اساس گردش مالی


درون ساختار رمز ارز های دیجیتال. میان فعالیت ها و گردش مالی کاربران و تغییر قیمت و ارزش دارایی ارتباطی مستقیم بر قرار است. این گردش مالی الزاما اشاره به تعداد کاربران مشارکت کننده. در انجام فعالیت ها ندارد. بلکه به. میزان حجم دارایی. محاسبه میشود.

این موضوع خود به تنهایی میتواند. تاثیر حرکات نهنگ های سرمایه گذار را به نمایش بگذارد. چون پلتفرم با انتقال حجم روند تغییر ارزشی به خود میگیرد. بر همین اساس وقتی یک یا چند نهنگ سرمایه گذار تصمیم به حرکت در بازار را میگیرند. به طبع ارزش دارایی را کم و یا زیاد خواهد کرد.

در ادامه ارزش دارایی دوج کوین هم اکنون به اندازه 0.26 دلار است. که در مدت زمان 24 ساعت 6.2 درصد افت کرده. و در ادامه حجم معاملات این دارایی به نسبت عملکرد آن در هفته گذشته از وضعیت رکود خارج. و افزایشی عنوان شد و به 3.4 میلیارد دلار رسید.

مطالب بیشتر


یک سرمایه گذار با خرید توکن شیبا اینو در یک سال گذشته میلیاردر شد!
استریوم چیست؟
مردم السالوادور بار دیگر در برابر بیت کوین به عنوان پول رسمی اعتراض کردند
ارز های دیجیتال در بالاترین حد ارزشی خود قرار دارند
راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید
بیت کوین اولین ETF خود را ارائه کرد/عرضه صندوق قابل معامله در بورس ETF
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx