اخباراخبار بیت کوین

استخراج بیت کوین و زمزمه های تبدیل روند استخراج به حالت غیر متمرکز

ارز بیت کوین باید در حالت نامتمرکز استخراج شود.

“بیت کوین باید در حالت نامتمرکز استخرج شود”. این عنوانی است که به تازگی از زبان جک دورسی مدیرعامل توییتر در شبکه مجازی منتشر شده است. بنا به گزارش ارائه شده از سایت رسمی کوین تلگراف خبر هایی جدید از طرح های تازه برای بیت کوین منتشر شده است.

جک دورسی طرح هایی نوین به جهت ساده سازی استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و ب طبع اون افزایش تمرکز زدایی بر این پلتفرم را در سر میپروراند.

نوشته های مشابه

بنا به اظهارات جک دورسی برای انجام این کار باید از اپلیکیشن اسکوئر استفاده کرد. اسکوئر یک اپ ارائه دهنده خدمات مالی در ایالت متحده آمریکا است. که با استفاده از آن میتوان تجسس در خصوص الزامات مورد نیاز بیت کوین برای نزدیک تر شدن فعالیت استخراج این ارز به حالت منبع باز را آغاز و به انجام رساند.

جک دورسی در ادامه توضیحات خود را در خصوص اهداف و نحوه عملکرد این طرح به وضوح بیشتری توضیح داد. او قصد دارد با رویکردی مشارکتی روند انجام استخراج را تغییر و  آن را به سمت عدم تمرکز در این بخش سوق دهد.

به گفته او:

با بهره گیری از اپ مالی اسکوئر و به واسطه سیستم های سخت افزاری سفارشی بیت کوین را به عنوان ارز دیجیتال پیشتاز بهبود میبخشیم.

و در ادامه:

این ارز با نزدیک شدن عملکرد خود بخصوص در بخش استخراج به حالت متن باز و گرایش بیشتر به عدم تمرکز درکنار ایجاد سهوت در دسترسی میتواند افراد بیشتری را جذب پلتفرم خود کند.

و با این کار میتوان از حجم بیشتری از ظرفیت بیت کوین در کارکرد آن استفاده کرد. چون با این کار انعطاف بیشتری در شبکه ایجاد میشود.

همچنین در مورد امنیت بیت کوین:

تمرکز بیشتر بر روی فعالیت بیت کوین بر مبنای عملکرد نامتمرکز تاثیر بسزایی در افزایش امنیت شبکه بیت کوین در فضای مالی مجازی دارد.

جک دورسی با بیان اظهارات خود بریا مخاطبان از نیاز به بهبود پلتفرم بیت کوین صحبت کرد. او توجه بیشتر توسعه دهندگان را به بحث هدف ارز های نامتمرکز معطوف و در ادامه اظهارات خود را با تاکید بر حیاتی بودن بهبود بخش استخراج این ارز دیجیتال و به طبع آن ایجاد امنیت بیشتر را یاد آورد شد.

علاوه بر این دورسی مجدد به سیستم کارکرد اسکوئر اشاره کرد و راهکار های ارائه شده از سمت این نرم افزار را مهم تلقی کرد.

سیستم مالی اسکوئر


این پلتفرم توسط شخصی به نام جسی دوروگوسکر (Jesse Dorogusker) توسعه داده شده است. از مجموعه فعالیت هایاین نهاد مالی ارائه مجموعه خدمات امانی به پلتفرم های مالی است. علاوه بران اسکوئر در بخش ارائه والت سخت افزاری برای نگهداری ارز دیجیتال فعالیت کرده است.

دورسی با معرفی این نهاد قصد دارد تا از رویکرد مشارکتی آنها که پیش از این در خصوص توسعه والت سخت افزاری بیت کوین ارائه داده است بهره مند شود. وی به کار گیری این روش را در خصوص بهبود بخش استهراج بیت کوین موثر میداند.

از دیگر اهاف جک دورسی در خصوص بهبود شبکه موضوع دسترسی است. وی با اشاره به اهمیت دسترسی کاربران به انجام فعالیت های استخراج از برنامه های خودبرای تشکیل یک سیستم واحد در این خصوص سخن گفت.

برای انجام فعالیت های استخراج ارز دیجیتال بیت کوین باید امکان و درسترسی به تجهیزات مورد نیاز به سادگی دست یابی به انرژی باشد. چون عدم دسترسی و یا دسترسی سخت این کار را برای کاربران چالش بر انگیز کرده و همین باعث انصراف آن ها از مشارکت خواهد شد.

جک دورسی حامی بیت کوین


جک دورسی از سرمایه داران آمریکایی تبار است که با انجام فعالیت های گوناگون، در کشور خود اثرات مثبت به جای میگذارد. از فعالیت های وی در حوزه مالی فعال کردن حساب انتقال دارایی دیجیتال درون پلتفرم توییتر است. تا از این طریق بتواند سهولت کار برای انجام پرداخت های الکترونیک را فراهم و در ادامه از پلتفرم های دیجیتال من جمله بت کوین حمایت کند.

دورسی با راه اندازی سیستم پرداخت برای مخاطبان خود این امکان را ایجاد کرده تا بتوانند از طریق اتصال به اپلیکیشن هایی نظیر کش اپ (Cash App) و ونمو (Venmo) تمام یفعالیت های مالی خود را به انجام برسانند.

مدیر محصولات در توییتر در خصوص اضافه شدن قابلیت انجام تراکنش های مالی و ارائه انواع مسیر های گوناگون به جهت ارسال و دریافت پول این گونه عنوان کرد:

ارز های دیجیتال دارایی هایی است که برای انتقال آن زمان زیادی صرف نمیکنید. و افراد برای انجام تراکنش های خود حد و مرزی معین ندارند.با حمایتتان به ما در توسعه این ارز ها و ایجاد بستر های تراکنش ها کمک کنید.

مطالب بیشتر:


نکات مهم برای افزایش ایمنی کیف پول دیجیتال
کیف پول مناسب برای ارزدیجیتال مونرو چیست؟/ معرفی انواع والت ها
همه چیز در مورد کیف پول کاغذی/بررسی جزییات و نحوه عملکرد آن
معرفی بهترین کیف پول نرم افزاری برای بیت کوین/بررسی والت ها
معرفی کیف پول ترزور Trezor Wallet/ بررسی ویژگی ها
کیف پول 26 میلیون دلاری پس از ده سال فعال شده است!

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx