اخباراخبار آلت کوین ها

مدیر عامل بایننس طرح جبران خسارت هولدر های ترا را نشدنی خواند

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس طرح ارائه شده توسط بنیان گذار لونا را غیر قابل اجرا و نشدنی خواند. او با نگاهی به عناوین دو کوان (Do Kwon) آن را غیر قابل اجرا خواند. و گفت که راهی برای نجات ترا وجود ندارد. بر اساس این طرح دو کوان پیشنهاداتی از ارائه فورک جدید از ترا مطرح شد. که در آن علاوه بر اصلاح بلاک چین شبکه، و انتقال این دارایی به نسخه جدید و همچنین جبران نقدی ضررهای وارده بر هولدر های این داریی مطرح شد.

چانگ پنگ ژائو با بررسی این اظهارات عنوان کرد. که اگر ترا بتواند فورک جدید خود را ارائه دهد و در ادامه تلاش کند به صورت نقدی خسارت های هولدر های خود را بپردازد اما باز اعتبار دهی و اعتماد سازی شکل نخواهد گرفت. و ارائه فورک جدید نمیتواند ضربه ای که هم اکنون به ذهنیت سرمایه گذاران وارد شده است را جبران کند. با این حال نمیتوان توقع داشت که این مرده زنده شود. و ترا با ارزش مضاعف رو به رو شود.

نوشته های مشابه

علاوه بر آن چانگ پنگ ژائو تلاش کرد تا با سوالات خود بنیاد لونا را به چالش بکشد. او گفت که بعد از این که وام دهی به بازار سازان خودکار صورت پذیرفت چه اتفاقی برای  BTC های ذخیره شده افتاد؟

دو کوان نسبت به این سوال واکنش نشان داد و در پاسخ گفت که گزارشی در دست دارد که در این خصوص اطلاعات کاملی را فاش میکند. او از جامعه مالی دیجیتال و خانواده مالی کریپتوکارنسی خواست که صبور باشند. تا در اسرا وقت گروه توسعه لونا بتوانند اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مخاطبان خود بگذارند. دو کوان در این خصوص گفت:

گروه توسعه لونا در حال انجام چند فرایند به صورت همزمان است. و به زودی مستندات مورد نیاز ارائه خواهد شد.

در ادامه

چانگ پنگ ژائو که در چند ماه اخیر مواضع خوبی نسبت به ترا و گروه تهیه و توسعه این دارایی از خود نشان نداده بود. گفت که در والت دیجیتال خود هیچ UST  نداشته است. و نسبت به این ارز و پلتفمرم آن اظهار بی اطلاعی کرد و آن را ناشناس خواند. چند وقت قبل هم که این دارایی در جدول رقابت کریپتوکارنسی با سایر ارز ها نوسانی مثبت را تجربه کرد. چانگ پنگ ژائو این صعود قیمت را در توییتر خود “جهش گربه مرده” خواند.

منبع: cryptoslate

مطالب بیشتر:


ضرر هولدر های لونا را جبران میکنیم/بنیان گذار ترا توضیح میدهد
لونا از لیست صرافی های ارز دیجیتال حذف میشود/ترا در گرداب مرگ
کوین بیس Coinbase روس ها را تهدید به مسدود سازی حساب هایشان میکند
STEPN استپن چیست؟ راه بروید و پول دربیاورید!
5.5 میلیون دلار جریمه برای شرکت انویدا NVDA.O به جرم استخراج ارز دیجیتال!

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx