اخباراخبار اتریوم

ویتالیک بوترین در مورد ارز جایگزین اتریوم نظر سنجی میکند/

ویتالیک بوترین به تازگی با انتشار مطلبی در صفحه مجازی خود در خصوص ارز های دیجیتال و ارز جایگزین اتریوم نظر سنجی کرد. او که بنیال گذار اتریوم است. و از اینفلوئنسر های فعال در حوزه مالی کریپتوکارنسی به شمار میرود. علاقه شدیدی به دارایی هایی نشان میدهد. که پلتفرم آنها ساختاری بهبود دهنده به جهت پیشرفت و ارتقا این دسته از پول را دارد.

کم و بیش دیده میشود که با بررسی های ساختار دارایی ها و نوع بلاک چین آنها و صرف نظر از علاقه شخصی او به اتریوم در خصوص پلتفرم های خوب نظر میدهد. چندی پیش او در صفحه مجازی خود با طرح سوال چالشی در خصوص جایگزین یک ارز برای اتریوم از علاقه‌مندان این دارایی نظراتشان را جویا شد.

این نظر سنجی با جامعه آماری 1.3 میلیون دنبال کننده ای که در صفحه مجازی بوترین هستند پرسش شد.

او در این سوال پرسید:

با حذف اتریوم از دارایی ها به نظر شما در 13 سال آینده ارزی که در دست مردم به عنوان ابزار پرداخت قرار میگیرد. کدام دارایی است؟

  1. BTC
  2. USD
  3. SOL
  4. ADA

پس از این نظر سنجی ارز جایگزین اتریوم رای کاربران برای بیت کوین به اندازه 40 هزار رای به عنوان اولین دارایی منتخب کاربران. و بعد از آن کاردانو با داشتن حجم 30 درصدی به عنوان دارایی دوم قرار گرفت. سولانا از دارایی های بود که 14 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. و نکته جالب این بود که در میان مخاطبان تنها 7 درصد از آنها بر این عقیده اند که تا 13 سال آینده دارایی در گردش همان دلار آمریکا است.

پس از این که ویتالیک بوترین نظر سنجی خود را انجام داد دیگر اینفلوئنسر ها نیز فرصت را غنیمت شمرده و آنها هم از بستر های خود به جهت را اندازی نظر سنجی استفاه کردند.

یکی از آنها ایلان ماسک بود که با قرار دادن دوج کوین در لیست نظر سنجی خود سعی کرد این میم کوین را در لیست دارایی قابل جایگرین برای دلار معرفی کند.

در ادامه تسلا به عنوان تولید کننده ماشین های برقی امروز به طور رسمی دوج کوین را به عنوان دارایی مورد قبول خود پذیرفت. همین موضوع عاملی برای رشد 17 درصدی این ارز شد.

حواشی اتریوم:

اتریوم هم اکنون به عنوان دومین دارایی در جدول رده بندی ارز های دیجیتال قرار دارد. و تا کنون بستری موفق را از خود در این دنیای مالی به نمایش گذاشت.

اما با همه این تفاسیر برخی از کارشناسان میگویند مانند نیکولاوس پانیگیرتزوگلو میگویند که اگر اتریوم نتواند از پس چالش پیش روی خود یعنی مسئله مقیاس پذیری بر آید احتمالا سهام خود را در بازار دیجیتال از دست میدهد.

ارز جایگزین اتریوم

در ادامه ویتالیک بوترین در صفحه مجازی خود از دنبال کنندگان خود خواست تا با پیام های انتقادی خود در خصوص مشکلات پلتفرم و خواسته هایشان توضیح دهند.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


جشن سال نو میلادی در متاورس برگذار شد
دوج کوین ارز مریخ/حمایت مجدد ایلان ماسک از دوج کوین
ماموران اداره مالیات هند به صرافی های ارز دیجیتال یورش بردند.
موضع گیری موزیلا نسبت به دوج کوین با واکنش های منفی مخاطبان رو به رو شد

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx