اخباراخبار جهان

کوین بیس Coinbase روس ها را تهدید به مسدود سازی حساب هایشان میکند

بر اساس آخرین خبر ها از پورتال رسمی صرافی کوین بیس اطلاعاتی مبنی بر مسدود سازی حساب کاربران در این صرافی منتشر شد. بر اساس این اطلاعیه کاربران صرافی کوین بیس می بایست مدارک مورد نیاز را به صرافی ارائه دهند. تا بتوان عدم تحریم آنها در بخش خدمات رسانی دارایی های دیجیتال ثابت شود.

این اقدام به تازگی از سمت صرافی Coinbase صورت گرفت. هم اکنون نیز گزارش هایی از سمت کاربران روسی عنوان شد. که صرافی کوین بیس با ارسال پیام های جدید برای کاربران روس به آنها اخطار داد. که در مدت زمان کوتاه حساب آنها مسدود خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه گویا این حساب ها تا تاریخ 31 می سال میلادی جاری یعنی 10 خرداد ماه مسدود خواهد شد. این اطلاعیه دارای تبصره ای است که در صورت ارائه مدارک و اسناد که نشان دهد. کاربر مشمول تحریم ها نیست حساب مالی دیجیتال آن اکانت خاص از مسدود سازی مصون خواهد ماند.

برای کاربران روسی تبار که در صرافی کوین بیس به فعالیت مشغول اند لازم است. تا تاریخ 31 می سال میلادی 2022 وجوه خود را برداشت کنند. در غیر این صورت در تاریخ مقرر این حساب ها از سمت صرافی مسدود میشود.

لازم به ذکر است که اگر از دسته کاربرانی هستید. که شامل تحریم ها نمیشوید هرچه سریع تر نسبت به ارائه اسناد مورد نیاز اقدام کنید. تا حساب کاربری‌تان حفظ شود.

در اوایل ماه می سال 2022 از سمت پل گروال به عنوان مدیر ارشد حقوقی کوین بیس اطلاعیه ای منتشر شد. که بر تصمیم گیری های اخیر صرافی در خصوص کاربران روسی اشاره داشت. بر اساس این توییت خبر هایی از توقف فعالیت های روس ها به گوش رسید. و در ادامه وی در عنوانی افزود که صرافی کوین بیس تمایلی به ارائه خدمات به روسیه را ندارد. این تصمیم شامل روس هایی که در اتحادیه اروپا ساکن اند را شامل میشوند.

و بعد افزود کوین بیس تلاش میکند. تا با در نظر گرفتن فرصت مناسب و انتشار اطلاعیه، به مخاطبان روسی اجازه خروج از حساب های کاربری شان را بدهد. تا ضرری گریبان گیر جامعه مالی نشود.

منبع: bitcoin.news

مطالب بیشتر:


رمزنگاری توییتر رمزگشایی می کند که چرا Zuck واقعاً نام بزهای خود را ‘Max’ و ‘Bitcoin’ گذاشته است.
Uniswap بیت کوین را در درآمد روزانه خود قرار می دهد … و این از آنچه تصور می کنید چشمگیرتر است.
نظرسنجی جدید نشان میدهد سال گذشته بیشتر بریتانیایی ها رمزعبور خریداری کرده اند تا سهام
ماینرهای رمزنگاری با ترس از تاثیرات شبکه چشم به برق ارزان تگزاس دوخته اند.
بانک جهانی درخواست El Salvador برای کمک به انتقال BTC را رد می کند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx