اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

لونا از لیست صرافی های ارز دیجیتال حذف میشود/ترا در گرداب مرگ

ترا در مرداب مرگ قرار گرفته است. و با هر دست و پایی بیشتر غرق میشود. بر اساس آخرین اطلاعات از خبرگزاری های رسمی صرافی بایننس، لونا را از سرویس های خدماتی ارز دیجیتال خود حذف کرد. و تا حد بالایی بر نرخ این دارایی تاثیر گذاشت. صرافی بایننس پس از این اقدام در اطلاعیه رسمی سایت خود اعلام کرد که تمام جفت ارز‌های شامل LUNA و UST از لیست سرویس های خود حذف شد.

این خبر برای ترا خبر خوبی نیست. علاوه بر بایننس که یک صرافی مطرح و جهانی است. سایر صرافی ها مانند اکی اکسچنج، بیت پین، کوینکس و… نیز رمز ارز لونا را از لیست دارایی های خود حذف کردند.

نوشته های مشابه

این تصمیم به واسطه مشکل پلتفرم لونا از سمت صرافی های خدمات رسان نامتمرکز گرفته شد.با حل مشکل لونا این مسدود سازی موقتا برداشته میشود. تا کاربران بتوانند هرچه سریع تر دارایی های خود را خارج کنند.

هر یک از این صرافی ها کلیه فعالیت های مالی نظیر خرید و فروش با لونا را به طور کامل از دسترس خارج کردند. این طرح شامل اوردر ها یا سفارشات خرید فیوچر نیز میشود.

لازم است بدانید:

تمامی دارایی ها در کیف پول دیجیتالی محفوظ باقی میماند. پس از این که ترا توانست اشکال بلاک چینی خود را برطرف سازد امکان برداشت پول فراهم میشود. و کاربران میتوانند نسبت به برداشت دارایی های خود اقدام کنند.

صرافی ها در تاریخ 13 می سال میلادی 2022 در بازه های زمانی متفاوت ترا  را از دسترسی خارج و از ارائه خدمات مالی به این دارایی امتناع کردند. و کلیه معاملات فیوچرز را در بستر خود غیر فعال کردند.

رویکرد دیگر صرافی ها:

Bybit و eToro دو صرافی ارائه دهنده خدمات مالی دیجیتال هستند که در خصوص حذف دسترسی فعالیت ترا پیشتاز عمل کردند. قبل از این که حذف کامل LUNA و UST از سرویس اسپات جفت ارزهای LUNA/‌BUSD و UST/BUST  در بازه زمانی کوتاهی در دسترس بود. نکته جالب و قابل توجه در میان این اقدام از صرافی ها نرخ ترا بود که قیمت  ۰.۰۰۰۰۶۲۱ BUSD را در تاریخچه عملکرد خود ثبت کرد.

لونا

هم اکنون بااستناد به داده های تریدینگ ویو قیمت دارایی لونا در صرافی FTX در اندازه ۰.۰۰۰۰۰۸۹۰ دلار قرار دارد.

لونا از لیست تمام صرافی ها حذف شد

اگر به دنبال این هستید که بدانید لونا هم اکنون در چه صرافی پشتیبانی میشود باید بگوییم که با اقدام صرافی بایننس و حذف این دارایی از لیست بایننس تقریبا تمام صرافی ها اعم از صرافی های داخلی و خارجی، همگی لونا را از سرویس خراج کردند. تا این دارایی پس از حل مشکل بلاک چینی خود ارز های کاربران را مسترد و قابل تبدیل کند.

مطالب بیشتر:


به عقیده بانک آمریکا بیت کوین ارز مناسبی برای حل مشکل تورم نیست
آیا ایلان ماسک مدیرعامل موقت توییتر میشود؟
هدف گذاری 6 ساله ایلان ماسک برای کسب درآمد 26/4 میلیارد دلاری از توییتر
هش بیت کوین برای فعال شدن Taproot تقریباً نیمی از نرخ خود را سیگنالینگ می کند.
DOGE به طور خلاصه Nintendo را ورق می زند و جایگاه # 4 را از XRP می گیرد ” این بازی نیست “

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx