اخبارصرافی

بایننس وضعیت رکود بازار دیجیتال را تا سال 2026 پیش بینی کرد

چانگپنگ ژائو (CZ) به عون مدیر عامل صرافی بایننس در جدید ترین نظرات خود با Fortune نظر خود را در مورد وضعیت بازار دیجیتال این گونه بیان کرد. که احتمالا رکود در بازار مالی طولانی مدت است.

چانگ پنگ ژائو که پیش از این نیز در عناوین خود این فصل از روند بازار دیجیتال را نوعی فرصت طلایی برای توسعه خوانده بود. اخیرا باز مجدد بر نظر خود اصرار و پافشاری کرد. وی در عناوین خود گفت:

نوشته های مشابه

تمایلی به تفسیر این موقعیت و صحبت از فاجعه بار بودن و ضرر های مالی ندارم.

من معتقد ایم هرگاه فاجعه ای رخ دهد قطعا فرصت های طلایی در کنار آن ظاهر میشود.

تمایل دارم که من و مجموعه فعال بایننس جزو دسته کاربرانی باشیم که از این فرصت ها استفاده میکنند.

تقریبا از ماه نوامبر سال میلادی 2021 بود که افت بازار کریپتوکارنسی آغاز شد. یعنی معادل آبان ماه سال 1400 این دارایی ها در وضعیت تکرر سقوط قرار گرفتند. و تا امروز چیزی به اندازه 2 تریلیون دلار از دارایی ها از گردش مالی فضای کریپتوکارنسی خارج شد. که تحلیل گران حجم ضرر وارده را به اندازه 70 درصد از کل دارایی های پلتفرم های معاملاتی خواندند.

در ادامه

بیت کوین که به نوبه خود یکی از یکه تاز های بازار مالی کریپتوکارنسی است. چیزی به اندازه 56 درصد افت ارزش را در پلتفرم خود دید. عده زیادی از تحلیل گران این بخش تغییرات آینده بیت کوین را باز هم نزولی میدانند و عنوان کردند که این افت ارزش فعلا ادامه دار است. و حتی شاید آن را به 65 درصد از وضعیت خود برساند.

در همین حال، گروه تحقیق و توسعه @WatcherGuru در توییت اخیر خود گفت که تقریباً سه چهارم از 100 پروژه برتر بیش از 90٪ افت ارزش را تجریه کردند.

طبق اظهارات جدید رئیس صرافی بایننس چانگ پنگ ژائو، اکنون شرایط ایده آلی برای جذب بهترین استعدادها و همچنین ایجاد معاهده و همکاری های جدید با شرکت های پیشرو فراهم است.

علاوه بر آن ژائو در جدید ترین توییت خود از پر کردن 2000 جای خالی در مجموعه خود خبر داد. وی در توضیح بیشتر گفت که می‌خواهد تا پایان سال استخدام را تکمیل کند، که تعداد کارکنان آن را به 8000 نفر افزایش دهد.

بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال، از جمله کوین بیس، جمینای و Crypto.com، اخیراً برای جلوگیری از شرایط سخت معاملات، کاهش کارکنان خود را اعلام کرده‌اند. اما مدیر عامل بایننش معتقد است که این صرافی هم اکنون در موقعیت نقدی قوی قرار دارد و می تواند زمانی که دیگران تعدادشان را کاهش می دهند، استخدام کند.

از آنجایی که ارز های دیجیتال در خزان است، CZ وضعیت را به عنوان یک نیاز ضروری پلتفرم های معاملاتی توصیف کرد. که در آن پروژه‌های ضعیف از بین می‌روند و تنها افراد قوی باقی می‌مانند که با بازگشت روزهای خوب شکوفا خواهند شد. و در نهایت او این وضعیت را برای چهار سال آینده نیز متصور شد.

منبع:cryptoslate

مطالب بیشتر:


چانگ پنگ ژائو از برنامه های جدید خود برای بایننس میگوید
بلومبرگ از ثروتمند ترین فرد در حوزه مالی ارزدیجیتال میگوید./چانگ پنگ ژائو
بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx