اخباراخبار جهانصرافی

تمامی برداشت ها و سپرده گذاری ها در برزیل توسط بایننس به تعلیق درآمد

صرافی ارائه دهنده خدمات مالی دیجیتال بایننس در جدید ترین اطلاعیه های خود در وب سایت رسمی خود از انسداد سپرده گذاری ها و برداشت های مالی از طریق سیستم پرداخت دولتی Pix خبر داد. این صرافی در عناوین خود اشاره کرد که این عملیات فعلا در حالت تعلیق است.

بایننس در توضیحات خود اشاره کرد. که هم اکنون همکاری های خود با دروازه پرداخت محلی  Capitual که سپرده‌ها و برداشت‌های Binance را از طریق Pix به مدت یک سال و هشت ماه انجام می‌داد، به پایان رسید.

نوشته های مشابه

گروه خدمات رسان بایننس از طریق منابع رسمی خود به کاربران اطلاع داد. که سپرده‌ها از طریق Pix به دلیل تغییر سیاست های بانک مرکزی برزیل (BC) در حالت تعلیق است. از طرفی این نهاد مالی فعلا جرئیاتی از تغییرات سیاست مالی خود منتشر نکرد. و فعلا چیزی جر بی ثباتی را تجربه نمیکند.

هم اکنون با انسداد سرویس به نوعی میتوان آن را مصادف با پایان مهلتی دانست. که توسط BC برای ارائه دهندگان Pix برای اجرای الزامات جدید KYC (مشتری خود را بشناسید) تعیین کرده است.

در ادامه

خبر های از فعالیت های بایننس در خصوص اقدامات قانونی مورد نیاز علیه Capitual به گوش میرسد بایننس در این خصوص توضیح داد:

صرافی بایننس به عنوان یک نهاد خدمات رسانی با تجربه ضمن اطلاع رسانی از مورد پیش آمده تلاش میکند. تا به زودی جایگزین سرمایه گذاری را اعلام کند.

این شرکت در ادامه اشاره کرد:

هم اکنون  بایننس در حال خرید کارگزاری محلی Sim;paul است که قبلاً توسط بانک مرکزی و کمیسیون بورس و اوراق بهادار مجوز های لازم را در دست گرفته است.

در ادامه این گروه خدمات رسان مالی دیجیتال به کاربران خود اطلاع داد. که برداشت‌ها و سپرده‌ها از طریق Pix می‌تواند تا ۷۲ ساعت طول بکشد تا انجام شود. بایننس اضافه کرد که کاربران همچنان می‌توانند. واریز و برداشت‌های همتا به همتا انجام دهند.

منبع:coindesk

مطالب بیشتر:


شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند
اشاره به تبعات مسدودسازی درگاه صرافی ارز دیجیتال از سمت نماینده مجلس
افزایش قیمت ارز دیجیتال نشان دهنده پذیرش آن و ریسک پذیری مردم است
علت بروز مشکل برداشت بیت کوین در بایننس چه بود؟
انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx