اخباراخبار آلت کوین ها

توکن سوزی شیبا دوبرابر میشود/

یکی از بزرگ ترین کمپانی های ضبط موسیقی به نام بیگر اینتیمنت ( Bigger Entertainment) از جمله کمپانی های حامی ارز های دیجیتال به ویژه دارایی شیبا اینو است.

این مجموعه که مدت ها است درگاه پرداخت ارز دیجیتال با استفاده از توکن شیبا اینو را در پلتفرم خود فعال کرد. استیون کوپر مالک این مجموعه شیبا را برای عرضه کلیه خدمات موسیقی. کالا. بلیط رویداد ها و NFT های خود شیبا اینو را به عنوان دارایی قابل قبول میداند.

این گروه با دریافت توکن شیبا قصد سوزاندن این دارایی را دارند. آنان در توییت اخیر خود به مخاطبان گفتند که در مدت زمان دو ماه پیش رو تصمیم به افزایش نرخ توکن سوزی شیبا را دارند. این نرخ به احتمال زیاد به دو برابر حالت قبل تغییر پیدا میکند.

توکن سوزی شیبا در جشنی به نام burn parties که پس از آغاز سال نو میلادی جدید برگزار میشود. به طور دقیق تر زمان مقرر در هفته آینده در 26 دسامبر است. کوپر در خصوص رویکرد توکن سوزی تمایل دارد که این فرایند را افزایش دهد.

وی در این خصوص گفت:

ما هنوز در ابتدای مسیر توکن سوزی شیبا قرار داریم. و مشتاقانه به دنبال روش های جدید به سبب. سوزاندن. شیبا هستیم.

در توییت اخیر این سرمایه گذار او گفت:

اگر بر طبق برنامه ریزی ما 7500 کاربر دارنده توکن شیبا اینو به اندازه 5 دلار از دارایی خود را به جهت تهیه بلیط برای شرکت در burn parties صرف کنند.

آن گاه در تاریخ 13 دسامبر چیزی به اندازه یک میلیارد از این توکن .سوزانده میشود.

هم اکنون این مبلغ در تاریخ 13 دسامبر به اندازه 13 درصد از مبلغ مورد نظر است.

بررسی توکن سوزی شیبا


طبق اظهارات کوپر. در پیام رسان توییتر خود از ابتدای ماه دسامبر به اندازه 7 میلیون از توکن شیبا اینو .سوزانده شد. این ادعا از طریق سیستم اتراسکن (etherscan) تایید میشود. اتر اسکن نمایش میدهد. که تا کنون به اندازه دقیق 7,039,297 واحد شیبا به آدرس تهی 0xdead000000000000000042069420694206942069 واریز .گشته است. این مقدار تا کنون ثابت نمانده است. و هم اکنون به اندازه 2 میلیون دیگر از توکن شیبا مجددا به این آدرس ارسال شد.

فرایند توکن سوزی در اصل خروج دارایی از گردش مالی است. این کار به افزایش  ارزش یک دارایی کمک  میکند. لازم به ذکر است که فعلا پس از انجام مجموعه فعالیت های توکن سوزی از سمت این تیم حامی، فعلا شیبا در رنج قیمتی 0.000032 دلار در بازار مالی کریپتوکارنسی در حال رقابت با سایر دارایی ها است.

 

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


شیبا اینو با افزودن متاورس خاص خود به دنبال جلب نظر سرمایه گذاران است

امکان رزو هتل از طریق وبسایت پلتفرم تراوالا با استفاده از شیبا اینو

تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx