منتخب سردبیر

یک سرمایه گذار با خرید توکن شیبا اینو در یک سال گذشته میلیاردر شد!

شیبا سرنوشت کاربران خود را تغییر میدهد

یک سرمایه گذار ارز دیجیتال در مدت زمان یک ساله توانسته به سود بالایی از توکن شیبا دست پیدا کند. بنا به گزارشات منتشر شده. از دیلی هودل این سرمایه گذار تنها با صرف انرژی بر روی یک ارز به چینی سرمایه ای دست پیدا کرده است.

این سرمایه گذار ناشناس تقریبا در یک سال و دو ماه قبل با مقداری سرمایه. چیزی به اندازه 8 هزار دلار بر روی شیبا اینو سرمایه گذاری کرده بود. با تجسس در این سرمایه گذاری. اکنون موجودی دارایی این شخص 4.45 میلیارد دلار گزارش شده است.

این گزارش از تحقیق و پژوهش دیلی هودل که خود یک شرکت فعال رسانه ای است. منتشر شد. این مجموعه در زمان پیک تاریخی نرخ دارایی شیبا اینو تحقیقات خود را در زمینه رشد این ارز تکمیل. و در طی یک گزارش از سرمایه گزاری تعجب آور سخن به میان آورد.

بنا به عناوین اشاره شده در این گزارش:

بر طبق دارایی موجود یک والت دیجیتال. موجودی این والت در یک سال قبل (اوت 2020) با دارایی 8 هزار دلار سرمایه توکن شیبا خریداری کرده است.

و الان رشد این دارایی به 5.8 میلیارد دلار رسیده. این ر شد دارایی در مدت زمان 400 روز رخ داده است.

که میتوان از آن به عنوان معاملات ویژه یاد کرد.

با بررسی رشد ارز میم کوین شیبا اینو که خود پروژه ای مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. رشد 80 میلیون درصدی از زمان شروع فعالیت آن در بازار مالی کریپتو کارنسی به چشم میخورد. هم اکنون قیمت این دارایی 0.000072 دلار میباشد.

با بررسی روند تغییر توکن شیبا اینو. از سمت موسسه پژوهشی.  IntoTheBlock  بیش از 80 درصد از کل دارایی این ارز به طور ناهمگن در اختیار 6 آدرس والت دیجیتال است.

این مجموعه پژوهشی. در خصوص عکس العمل کاربران فضای مالی ارز های دیجیتال در مورد حجم دارایی 5.7 میلیارد دلار از توکن شیبا گفت. که فعالان کریپتوکارنسی از این گزارش شگفت زده شده اند.  زیرا حجم دارایی بالا است.

اگر آدرس ها را در انجام فعالیت توکن سوزی و صرافی های مربوط در نظر نگیریم. گویا افراد دیگری نیز در این بخش وجود دارند. که حجم بالایی از دارایی شیبا در آدرس کیف پول آن ها قرار داشته باشد.

لازم به ذکر است که 41% از آدرس ها برای انجام عملیات توکن سوزی لحاظ میشوند.

 

قیمت شیبا و نوسانات آن


با تصمیمات و فعالیت هایی نظیر اضافه کردن خدمات برای توکن شیبا از سمت صرافی کوین بیس. فعلا آخرین رشد دارایی این ارز، در ماه گذشته پس از تغییرات مرتبط با آن در صرافی کوین بیس بود.

این درحالی است. که ایلان ماسک که توییت های وی تاثیر مستقیمی بر تغییرات دارایی های نظیر دوج و شیبا دارد. با انتشار عکس سگ شیبا از این ارز حمایت کرد. همین موضوع تکانی به بازار توکن شیبا داد.

چندی قبل این شخص پیامی با این مضمون. که در والت شخصی خود توکن شیبا ندارد. سعی بر افت ارزش این دارایی داشت. که بر خلاف انتظارات این دارایی نه تنها افت قیمت پیدا نکرد. بلکه به ارزش آن نیز افزوده شد.

هم اکنون شیبا و دوج کوین در رقابت با یکدیگر در دو رده نهم و دهم در بازار کریپتوکارنسی به فعالیت میپردازند.

در نتیجه:


ارز دیجیتال شیبا در سال 2020 با نماد سگی که نژاد دوج را دارد. توسط شخصی ناشناس با نام ریوشی معرفی شد. و ایلان ماسک که از توسعه دهندگان دوج کوین است. با توییت های پی در پی این دارایی را بالا برد.

در فضای مالی کریپتو که پلتفرم های مالی گوناگونی به آن اضافه شده و فعالیت خود را آغاز کرده اند. تشخیص درست از اصلی ترین و مهم ترین عواملی است. که دارندگان یک دارایی را به سود میرساند.

عده بسیاری از کاربران در خصوص سرمایه گذاری این شخص ناشناس بر روی توکن شیبا این گونه اظهار کرده اند که :

سال گذشته دارایی شیبا تازه به فضای مالی کریپتو معرفی شد. در ابتدای شروع یک پلتفرم تشخیص آن از یک دارایی کاربردی و شت کوین میتواند سخت باشد.

در ادامه تنها افرادی که اطلاعات دقیقی از جزییات طرح داشته باشد. میتواند مبلغ بالایی را به آن اختصاص. و بعد از آن مدت یک سال سرمایه گذاری را ادامه دهد!

 

عملکرد این سرمایه گذار ناشناس نشان میدهد. که گویا اطلاعاتی که در دست داشته بسیار دقیق تر از کاربران عادی بوده. که باعث اطمینان خاطر وی از آینده دارایی خود نسبت به این توکن جدید شده است.

این برداشت از زمان سرمایه گذاری او نیز قابل استناد است. چون دقیقا با شروع فعالیت این دارایی یکسان است. زمانی که هنوز عملکرد مثبتی از آن به چشم نخورده.  بدون داشتن اطلاعات دقیق و قابل استناد تشخیص درست پلتفرم های جدید از کارایی آن ها و عملکرد آن نا ممکن و یا بسیار دشوار خواهد بود.

مطالب بیشتر:


چرا اغلب تریدر ها در بازار مالی ارز های دیجیتال شکست میخورند؟
ایرانی ها در 10 درصد از کل جامعه ارز های دیجیتال مشارکت دارند.
ارز دیجیتال فیس بوک به کجا رسید؟/لیبرا یا دییم؟
ویوز چیست و پلتفرم آن چگونه است؟/همه چیز در مورد ویوز
کوین مارکت کپ هک شد!
استخراج بیت کوین و زمزمه های تبدیل روند استخراج به حالت غیر متمرکز

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx