اخباراخبار قانون گذاری

صرافی بایننس از اخذ مجوز خود در سنگاپور انصراف میدهد

صرافی بایننس که چندی پیش به دنبال اخذ مجوز کریپتو کارنسی از سنگاپور بود به تازگی اخباری مبنی بر استرداد درخواست خود منتشر کرده است.

این صرافی به تازگی عنوان داشت که نهاد سنگاپوری خود درخواست خود را در خصوص دریافت مجوز پس میگیرد. و در پی آن به انسداد حساب کاربران محلی تا تاریخ سیزدهم فوریه سال 2022 میپردازد.

BAS : Binance Asia Services نامی است که در میان 170 شرکت دیگر که برای دریافت مجوز توسعه حوزه مالی کریپتوکارنسی در سنگاپور در صف انتظار بود انتظار داشت تا با دریافت مجوز لازم از این نهاد بتواند نسبت به توسعه و عرضه خدمات به این کشور فعال باشد.

بر اساس قوانین کارپردازان مجاز اند در مدت زمان روال سیکل کاری اداری به صورت موقت فعالیت خود را ادامه دهند. هم اکنون بایننس قصد خروج از صف انتظار دریافت مجوز را دارد. و به طور جدی خدمات خود را از طریق سایت محلی خود تا تاریخ معلوم سیزدهم فوریه 2022 ادامه و از آن پس تمامی حساب های کاربری را مسدود میکند. کاربران این شبکه نیز تا این تاریخ میبایست تمامی افدامات مربوط به خروج خود را از این پلتفرم مبادلات مالی به انجام برسانند.

طبق گزارشات از فعالیت Binance Asia Services این مجموعه در ادامه فعالیت خود تلاش میکند تا در جهت تبدیل شدن به یک مجموعه تحقیق و توسعه گام بردارد.

در ادامه

بایننس سنگاپور پس از انصراف از دریافت مجوز هیچ ورودی جدید را نمیپذیرد. و کاربران امکان ایجاد حساب در این صرافی را نخواهند داشت.

برای آن دسته از کاربرانی که قبلا در بایننس فعال بوده اند نیز امکان انجام فعالیت های مالی تا تاریخ 12 ژانویه امکان پذیر است. و بعد از آن در مهلت کوتاه یک ماهه میبایست نسبت به انتقال دارایی های خود و خروج از این پلتفرم اقدام کنند.

در ادامه روند کار اداره صدور مجوز تاکنون بالغ بر صد متقاضی اخذ مجوز از اواسط کار انصراف  و یا از سمت این مجموعه با عدم پذیرش مواجه شدند. و تا کنون از این نهاد تنها چهار مجموعه موفق به دریافت مجوز فعالیت شده انده اند.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


انتقال 40 میلیون XRP به صرافی بایننس و فروش بلافاصله آن
صرافی بایننس Binance
ارز دیجیتال بایننس کوین BNB چیست؟

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx