اخبار

Yearn Finance با پیوستن به DOG WOOFY را تا 45% افزایش میدهد .

Yearn Finance طی 24 ساعت تقریباً 45٪ افزایش یافته است و به نظر می رسد به لطف توکن سگ جدید تیم ارائه دهنده میخ دو جهته به YFI باشد.

Yearn Finance با پیوستن به DOG WOOFY را تا 45% افزایش میدهد .

علیرغم اینکه Dogecoin از بالاترین سطح خود از 0.70 دلار گذشته است ، نشانه های سگ همچنان محبوبیت شگفت انگیزی را به خود جلب می کنند ،با DeFi “blue-chip” Yearn Finance به عنوان برجسته ترین تیمی است که با راه اندازی رمز WOOFY خود قصد دارد از شوق سکه های MEME سگی پول نقدی بگیرد.

نوشته های مشابه

اما طرفداران Yearn Finance که در اوایل جهش می کنند ، ممکن است کاملاً کاربرد سکه را ندیده باشند که قیمت را به هواکره تغییر داد.

زمزمه های پروژه جدید طی 24 ساعت گذشته در توییتر شروع به پخش کرد ، در حالی که کاربران مرتبط با Yearn اشاره به رمز جدیدی به نام WUFFY داشتند.شایعات مربوط به airdrop برای کاربرانی که تصویری از خود لیسیدن سگ منتشر کرده و برچسب سازنده “Banteg” سیل عکس های لیسیدن صورت را در توییتر بارگذاری کرده اند.

همانطور که به سرعت در حال تبدیل شدن به هنجار برای نسخه های جدید از تیم Yearn است ،طرفداران در جامعه قبل از درک کامل کاربرد آن ، برای خرید توکن جدید مسابقه دادند.

علیرغم اینکه تنها وظیفه WOOFY ارائه ابزاری برای تغییر نام مجدد دارایی های YFI با رابط Woofy Finance با ارائه تبدیل های دو جهته Yearn Finance به WOOFY با نسبت 1: 1 میلیون است ،خریداران بیش از حد گران قیمت WOOFY را آنقدر بالا بردند که YFI را 1.5 میلیون دلار برای هر رمز نشان می دهد.

از زمان نگارش این مقاله ، YFI پس از کسب 43 درصد در 24 ساعت با تقریبا 88200 دلار معامله می شود.

1.5 دلار به ازای هر woofy بدان معنی است که شما در اصل 1.5 میلیون دلار برای yfi پرداخت کرده اید.

به نظر می رسد احساسات جامعه در مورد WOOFY تقسیم نشده است ، و کاربر BrotherMuozone در توئیتر نتیجه گرفته است كه به نظر می رسد “تلاشی ناخوشایند برای شیر دادن به خارج از مکنده های جدید در بازار است” ، افزودن آزمایش در واقع شامل “تعصب واحد با زمان بندی و مضمون درخشان a / b test ‘”ارائه می دهد که آیا معامله گران توکن هایی با عرضه در گردش بیشتر و قیمت فیات پایین تر را نسبت به عرضه کم و قیمت بالای توجیح می دهند.

اگرچه اینکه معامله گران انتخاب WOOFY یا YFI را انتخاب کنند خودسرانه است ، اما ترجیح معامله گران برای استفاده از یک رمز دیگر هیچ تاثیری بر قیمت کلی Yearn در بازار ندارد ، اما معرفی WOOFY ممکن است با ایجاد فرصت های آربیتراژ بین دو نشانه از نوسانات قیمت YFI بکاهد .

از زمان نگارش این مقاله ، WOOFY آخرین قیمت خود را با قیمت 0.09 دلار عوض کرد ، که به این معنی است که حق بیمه تقریباً 3٪ بیش از YFI است.

طبق گفته Dextools ، نه مورد از 10 جفت بالاترین بازدید در Uniswap V2 ، نشانه های سگ است.
میخ دو طرفه به معنای غیرممکن است که ووفی برای هر زمان قابل توجهی با حق بیمه yfi معامله کند
Imo این فقط یک روش عجیب و غریب برای انتقال ثروت از کاربران پیچیده به ربات های آربیتراژ و استخراج کنندگان Ethereum است.

https://t.co/CUKig4fHeW

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx