اخباراخبار جهان

مرکادو به عنوان بزرگ ترین صرافی ارزدیجیتال برزیل به دنبال ارائه خدمات تجارت است

هلدینگ توسعه ارائه خدمات مالی ارزدیجیتال  مرکادو به نام اختصاری 2TM در جدید ترین اطلاعیه خود از اهداف پیش رو عنوان کرد. که تمایل دارد در سال میلادی پیش رو یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال تاسیس کند. که به صورت متمرکز بر روی تجارت کمی فعالیت کند.

این هلدینگ که از نظر حجم سرمایه گذاری دیجیتال کاربران به عنوان یکی از بزرگ ترین موسسات و صرافی های ارائه دهنده خدمات مالی ارز دیجیتال است. با ارائه جدید ترین طرح خود تمایل دارد شاخه جدیدی از خدمات رسانی را به هلدینگ مرکادو در برزیل پوشش دهد.

این اقدام از گروه فعال مرکادو قرار است با مشارکت دیگر همکاران مطرح مالی نظیر Giant Steps که خود یکی از کمپانی های بزرگ سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال است به انجام میرسد.

شرکت Giant Steps که در این پروژه با مرکادو همکاری میکند. خود یکی از معتبر ترین گروه های سرمایه گذاری و دارایی در برزیل است که به اندازه 1.49 میلیارد دلار از حجم سرمایه کاربران را در اختیار دارد.و در پلتفرم خود به صورت میانگین به اندازه 100 هزار سرمایه گذار فعال در بستر خود به فعالیت میپردازند.

گروه خدمات مالی مرکادو در خصوص مشارکت کمپانی سرمایه گذاری Giant Steps گفت:

برای ارائه سرویس خدمات تجارت کمی، شرکت Giant Steps در کنار ماست.

Giant Steps در این همکاری سهام اقلیت سرویس را در اختیار خواهد داشت.

و در ادامه

گروه سرمایه گذاری Giant Steps در خصوص مشارکت خود در طرح نوین خدمات تجارت کمی توضیح داد:

آمار و ارقام نشان میدهد که برزیل در سال های اخیر توانست در بخش تجارت کمی عملکردی مساعد و رو به رشد را از خود به نمایش بگذارد.اما نکته قابل توجه این است که در این بخش بالای 2 درصد از کل دارایی های درون صندوق به بخش آمریکای جنوبی مربوط نمیشود.

این اطلاعاتی است که از نتایج تحقیقات تیم سرمایه گذری Giant Steps به دست آمده است. که در این خصوص شرکت ها تلاش میکنند با ایجاد شرایط همکاری تا پایان ماه آوریل مذاکرات لازم با دیگر مالکان سرمایه گذاری انجام خواهد شد.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


مردم هند در نظر سنجی ارز های دیجیتال به دنبال شفافیت بیشتر اند
کیف پول یا صرافی؟ بررسی و تجزیه و تحلیل دو روش ذخیره سازی ارزدیجیتال
وزیر امور خارجه هند:با فعالیت غیر قانونی ارزدیجیتال مقابله میشود

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx