اخباراخبار جهان

برایان آرمسترانگ: اعتماد افراد به صورت روز افزون به ارز های دیجیتال بیشتر میشود

عناوین جدیدی از برایان آرمسترانگ(Brian Armstrong)، به عنوان مدیر اجرایی گروه خدمات رسان مالی و صرافی کوین بیس گلوبال در پی کنفرانس بین المللی که در روز دوشنبه گذشته برگذار شد. از خبرگذاری های گوناگون منتشر شد.

مدیر صرافی کوین بیس در خصوص پذیرش کریپتوکارنسی و نظر مساعد کاربران به دارایی های دیجیتال و همچنین افزایش رغبت و تمایل در میان گروه جدیدی از کاربران و سرمایه گذاران نظر داد. او معتقد است که حجم جدید یک میلیارد نفری از افراد قرار است به این خانواده مالی ملحق شوند.

هم اکنون چیزی به اندازه 200 میلیون کاربر جدید یه این خانواده بزرگ مالی پیوستند. که بخشی از آنها صرفا به دنبال آزمون و خطا در این فضا هستند و بخشی از آنها تبدیل به سرمایه گذاران یا تریدر های فعال در این حوزه خواهند شد.

برایان آرمسترانگ در مصاحبه خود با کتی وود(cathie wood). به عنوان مدیریت عامل گروه مدریت دارایی Ark lnvest فعال است. نظر خود را به این شکل بیان کرد:

برایان ارمسترانگ:

با توجه به نمودار ها و روند رشد سرمایه گذاری در بستر کریپتوکارنسی، پیش بینی میکنم. تا 10 الی 20 سال آینده بخش قابل ملاحظه ای از تولید ناخالص داخلی به اقتصاد کریپتوکارنسی مربوط میشود.

جالب است که مدیر عامل صرافی کوین بیس در وضعیتی نگاه خوش بینانه خود را در خصوص دارایی های دیجیتال و آینده مالی کریپتوکارنسی عنوان میکند. که این حوزه مالی نوین روز های خوشی را سپری نمیکند.

تقریبا به اندازه یک سال است که بیت کوین به عنوان دارایی تراز اول جدول رده بندی ارزشی کریپتوکارنسی با افت های بی سابقه مواجه و هم اکنون در رکود در نرخ 69000 دلار قرار دارد. بیت کوین از مدت زمان یک سال گذشته تا کنون چیزی به اندازه 17 درصد افت ارزش را در کارنامه خود ثبت کرد.

از طرفی در این مدت یک ساله منتقدان زیادی از بیت کوین و فضای مالی دیجیتال انتقاد کردند. اما برایان آرمسترانگ و کتی وود که هر دو از فعالان مطرح این حوزه مالی هستند. دیدگاه مشابهی در خصوص ارز های دیجیتال و آینده روشن این گروه از دارایی های نوین دارند. و این دو اینفلوئنسر تلاش میکنند. با کامنت های مثبت که نقطه نظر مثبت آنها را نمایش میدهد. در خصوص این دارایی ها اظهار نظر های امید بخش از خود ارائه دهند.

در ادامه

کتی وود حوزه مالی دیفای را به عنوان یکی از بخش های آینده دار میخواند. و باور دارد که دیفای شاخه مهمی از دارایی های دیجیتال است. که به مرور نظام مند شده است. این بخش در اصل همان لاینی است که کاربران میتوانند تمام خدمات مالی که وابسته به بانک ها و نهاد های مالی متمرکز است. را بدون دخیل بودن هیچ واسطه ای به انجام برسانند.

کتی وود در ادامه اظهارات خود افزود که دولت میتواند تاثیرات منفی بسزایی در فرایند تکامل دارایی های دیجیتال داشته باشد. هم اکنون عدم شفافیت و مواضع سیاه و سفید در خصوص این دارایی ها و رشد و پذیرش خانواده مالی کریپتوکارنسی ضربه های مهلکی را وارد کرده است.

منبع: bnnbloomberg

مطالب بشتر:


مقایسه اتریوم و طلا برای سرمایه گذاری توسط بنجامین کوئن
نظرات استیون کوپر در خصوص نحوه توکن سوزی یک تریلیون دلاری شیبا اینو
با اعلام زمان رویداد گالاورس (Galaverse) دارایی دیجیتال گالا رشد کرد
یکی از اعضای پارلمانی هند بلاک چین و متاورس را نیاز روز هند دانست
جزییات جلسات مکرر توسعه دهندگان در خصوص به روز رسانی جدید اتریوم

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx