اخباراخبار جهان

در زمان افت بازار کریپتوکارنسی خبری از سلبریتی های حمایت کننده نیست!

در سال میلادی قبل ابراز علاقه های متعددی از سلبریتی های محبوب و تاثیر گذار عرصه فرهنگ. هنر و فوتبال به کریپتوکارنسی و حمایت های گوناگون از سمت آنها رویت میشد.

سال گذشته این حمایت و نظرات مثبت در خصوص دارایی های دیجیتال در بالاترین حد خود به نسبت سال های قبل بود. آنان با تفسیر های گوناگون از ارز های دیجیتال. با عنوان های دارایی های فراگیر، و یا ارز هایی که ارزش سرمایه گذاری و یا به بیانی دیگر فرصت های مناسب و حاصل خیز برای کسب سود و در آمد خواندند.

این فعالیت ها در قالب های مختلف مانند پذیرش آگهی های تبلیغاتی با مبالغ بالا. مثل درخواست 7 میلیون دلار برای ضبط 30 ثانیه فیلم تبلیغاتی انجام شد.

که این فعالیت ها از سمت سلبریتی هایی که شهرت جهانی دارد. خود موثر ترین روش برای معرفی و در ادامه پذیرش ارز های دیجیتال است. تاثیر پذیرش کاربران و حجم ورود افراد به خانواده مالی کریپتوکارنسی پس از انتشار تبلیغات با چهره های مطرح و مشهور با 280% افزایش مواجه شد. به عنوان مثال کوین بیس عنوان کرد که پس از انتشار آگهی دانلود های این صرافی به اندازه 309% افزایش و روز بعد نیز 286% رشد را تجربه کرد.

در زمان افت بازار کریپتوکارنسی خبری از حمایت سلبریتی ها نیست!

هم اکنون که تقریبا یک سالی است که بسته به عوامل مختلف از بیت کوین که ارز برتر جدول رده بندی مالی کریپتوکارنسی است. تا سایر ارز ها حال و روز خوبی را تجربه نمیکنند و افت بازار کریپتوکارنسی بر دارایی ها چیره شده است.

با اتفاقات غیر قابل پیش بینی برای بیت کوین و بعد از آن  سقوط لونا که حجم زیادی از کاربران حوزه مالی کریپتوکارنسی لیکویید شدند. و تقریبا تمام سرمایه خود را در این بستر از دست دادند.

از کاربران عادی تا افرادی نظیر رئیس جمهور السالوادور که تصمیم داشت. با سود حاصل از کریپتوکارنسی مدرسه و بیمارستان بسازد. هم اکنون حجم بالایی از سرمایه آنها صفر و با به یک سوم حالت قبل تغییر پیدا کرده است.

جالب است که در فضای کنونی خبری از توییت ها و یا ویدئو های تبلیغاتی سلبریتی ها نیست. و همگی سکوت کرده اند. بالاخره بازار مالی کریپتوکارنسی فرصت سرمایه گذاری است و یا چاه است که با انتقال پول سرنوشت سرمایه به نابودی کشانده میشود.

منبع:finbold

مطالب بیشتر:


تبلیغ تلویزیونی مت دیمون در خصوص ارز دیجیتال با انتقاد تند کاربران مواجه شد
ماینرهای رمزنگاری با ترس از تاثیرات شبکه چشم به برق ارزان تگزاس دوخته اند.
فیبودکس در صرافی CoinTiger لیست میشود
افزایش ظرفیت شبکه لایتنینگ/ظرفیت لایتنینگ مجددا افزایش یافت
فدراسیون فوتبال فرانسه بازیکن رسمی NFT را با Sorare راه اندازی کرد.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx