اخباراخبار جهان

استخر نقدینگی تایم چین راه اندازی میشود.

خبر هایی از راه اندازی استخر نقدینگی تایم چین به گوش میرسد. تایم چین یک بستری است که در زنجیره های بلاک چین به جمع آوری داده برای صرافی های نا متمرکز میپردازد. هم اکنون با راه اندازی استخر نقدینگی تلاش میکند تا محبوب ترین دارایی های دیجیتال در بستر مالی کریپتوکارنسی فعالیت کند.

DEX TimechainSwap


با استناد به اطلاعیه های منتشر شده از سمت این گروه توسعه بلاک. قرار است پلتفرم تایم چین با قابلیت های گسترده در اختیار کاربران قرار گیرد. یکی از این قابلیت های پشتیبانی تایم چین از بازار ساز خودکار و استخر های نقدینگی برای بهبود عملکرد در کسب سود و پشتیبانی از آنها است.

در ادامه، این پلتفرم با راه اندازی استخر های نقدینگی به طور کامل ساختار کارمزد های پلتفرم را تغییر میدهد. به این شکل که هم اکنون برای انجام هر معامله به اندازه 0.3% کارمزد محاسبه میشود. که از این مقدار به اندازه 0.2% به مشارکت کنندگان در تهیه نقدینگی استخر تعلق میگیرد. و 0.1% از آن نیز مربوط به برنامه بازپرداخت TCS Timechain  میشود.

در بستر استخر نقدینگی تایم چین کاربران میتوانند مانند دیگر استخر های نقدینگی در فرایند سهام گذاری مشارکت کنند. به این شکل که هر شخص به اندازه دارایی که به استخر نقدینگی واریز کرده است سود و یا کارمزذ به آن تعلق میگیرد. ایم کارمزد ها که با نام های متفاوت (کارمزد، جوایز،سود و…) در هر پروتکل تعریف میشود قابلیت بازخرید مجدد را دارند.

نحوه سهام گذاری  توکن TCS


از زمانی که استخر نقدینگی راه اندازی میشود به طور کلی 5 استخر با نام های TCS/FTM ،TCS/USDC ،TCS/DAI ،FTM/USDC و FTM/DAI در اختیار کاربران قرار میگیرد. این استخر ها با طراحی برنامه کسب سود به اندازه ۲۰،۰۰۰ TCS آغاز به کار میکند.

سرمایه گذاری که در پلتفرم دارایی های دیجیتال هولدر محسوب میشوند. به واسطه هولد کردن توکن TCS فرصت های کسب سود بیشتری را برای خود فراهم میکنند. آنها با استفاده از تزریق توکن TCS وارد فرایند استیکینگ وند و در ادامه به صورت دوره ای پاداش خود را از مشارکت مالی شان دریافت کنند.

تایم چین از دسته پلتفرم های توسعه داده شده در Web3 است که به دست مقامات کانادایی تنظیم میشود. و در مقایسه با دارایی ها و تیم های ارائه دهنده خدمانت ارز های دیجیتال به عنوان گروه کوچکی از این مجموعه فعالیت خود را آغاز کرده است.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


گزارش هایی از کاربران صرافی SundaeSwap به منظور تراکنش های ناموفق
گروه توسعه اتریوم بار دیگر اتر های خود را نقد کردند./بنیاد اتریوم و مواضع مالی آنها
کاخ سفید تصمیمات جدیدی را برای دارایی های دیجیتال اتخاذ میکند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx