اخباراخبار اتریوم

گروه توسعه اتریوم بار دیگر اتر های خود را نقد کردند./بنیاد اتریوم و مواضع مالی آنها

طبق اظهارات اخیر تحلیل گر مطرح بازار مالی کریپتوکارنسی با آی دی @edwardmorra_btc که در صفحه مجازی خود بالای 50 هزار دنبال کننده دارد. عملکرد کارمندان و فعالان بنیاد اتریوم مهم میداند. او معتقد است که این افراد با توجه به اطلاعاتی که دارند زمان خرید و فروش ارز را به ما یادآوری میکنند.

این توسعه دهنده با مشاهده و بررسی رفتار کارمندان به این نتیجه رسید. که آخرین اقدام فروش دقیقا برای زمانی است که اتر ها در بنیاد اتریوم در بالاترین قیمت خود قرار داشتند.

این معامله با استناد به گزارش های یوتودی در تاریخ یازدهم نوامبر در ساعت ۲:۵۶ بعد از ظهر (UTC) ثبت شد. در این معامله حجم 90 میلیون دلاری از اتر ها توسط بنیاد اتریوم با هدف فروش به صرافی نامتمرکز Kraken  انتقال داده شد.

داده های دقیق تر لحظه ثبت تراکنش را با نرخ 4810 دلار روایت میکنند. و اکنون اتریوم در نرخ پایین تر آن هم به اندازه 50 درصد از حالت قبل است.

همین موضوع و تغییر روند در کنار زمان فروش دارایی ها از سمت اعضای بنیاد اتریوم قابل ملاحظه است. این تحلیل گر با انتشار این مطلب تذکر داد. که این حرکت یعنی نقد کردن دارایی ها از سمت اعضا برای چندمین بار است که قبل از افت دارایی رقم میخورد.

ریزش اتریوم


در ماه می سال 2021 در زمانی که اتریوم تنها کمی از مقدار قبلی خود کمتر شد. کارمندان بنیاد اتریون دسته های 35 اتری دیگری را به وسطه صرافی ها نقد کردند.

با این که اتریوم در تلاش است تا نرخ خود را د بالای 2400 دلار حفظ کند.در حال حاضر، آدرسی با عنوان “EthDev” دارای ۳۵۳،۳۱۸ اتر یا تقریباً ۸۴۴ میلیون دلار است.

معامله گران قدیمی همیشه با یک شعار “فصل خرید فصل ریزش قیمت ها است” تلاش میکنند تا خرید های خود را در موعد مقرر ثبت کنند. از این رو هم اکنون بسیاری از صندوق ها حجم بالایی از اتریوم را در بین دو قله خریداری کردند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx